2022 metų Drift Masters kalendorius

Vakar Europos Drifto Čempionato organizatoriai pranešė, jog vasario 26 dieną pristatys ilgai lauktą, šių metų Drift Masters kalendorių. Kadangi driftas.lt chebra nepasižymi išskirtine kantrybe – pasidomėjom Europos trasų užimtumu ir radom net keturių etapų datas!

Airija – Mondello Park

Mondello parko trasos kalendoriuje švyti gerai žinomas logotipas – gegužės 7-8 dienomis čia vyks Drift Masters varžybos. Vieną turim!

Austrija – PS Racing Center

PS Racing Center trasa Austrijoje jau pardavinėja bilietus į birželio 18-19 dienų varžybas – kainos prasideda nuo 50 eurų dienai. Antroji lokacija aiški!

Latvija – Bikerniekai

Bikerniekų trasos kalendoriuje, jau nuo praėjusių metų rudens, rezervuota data geriausioms Europos Drifto Čempionato varžyboms. Visi keliai ves į Rygą liepos 30-31 dienomis!

Vokietija – Ferropolis

Ferropolyje, Europos Čempionato varžybos vyko 2019-ais, o rugpjūčio 11-14 dienomis drifto fanai sulauks pakartojimo! Bilietų kainos – nuo 15 iki 99 eurų, o organizatoriai žada ne tik daugiau nei 100 drifterių, bet ir svarbius taškus Europos Čempionatui: „<…>as well as important points for the European championship – Drift Masters European Championship”. Kas kam neaišku? Pasimatom Vokietijoje!

Kiti etapai

Panašu, jog čempionatas neapsiribos keturiais etapais ir spėjam, kad iš viso jų bus šeši. Šalys kandidatės driftas.lt sąraše: Lenkija (kaimynai ir bene svarbiausi šioje organizacijoje – buvo metų, kai net du etapai vykdavo mums į vakarus);

Etapas Lenkijoje/ DMEC nuotr.

Gruzija (taip, praėjusių metų etapas buvo atšauktas, ten nepatogu nuvykti, bet gruzinų meilė driftui bei galimybė šerti Tbilisio centre – tikra pasaka!);

viena Skandinavijos šalis (Norvegija – du etapai buvo planuoti čia 2021-iesiems, tačiau dėl sudėtingų izoliacijos sąlygų buvo atšaukti. Antra kandidatė – Švedija).

Drift Masters kalendorius.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Antrasis OIDC etapas: lietuvių kelionė podiumo link

Kitas straipsnis

Omano kvalifikacija - A. Vasiliauskas užėmė 6 vietą, B. Čirba - 12-ą (video)

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos