Formula Drift nuotr.

A. Bakčis: “Kai nesiseka turi nenuleisti galvos”

Jau šį savaitgalį Kalifornijoje (JAV), Long Beach trasoje prasideda Formula Drift čempionatas. Ši namų trasa yra sėkminga iš Kauno kilusiam Aurimui Bakčiui – lietuvis čia nugalėjo 2019 m. ir 2021 m. Vakar vykusioje media dienoje Odi atsakė į keletą klausimų.

Aurimas Odi Bakčis nuotr.

Ko išmokai pernai?

Kai tu kovoji su chebra, kuri varžosi dėl titulo, nugalėti nėra paprasta, reikia visko. Pasiruošimo, sėkmės, būti stipriu, nes būna pakilimų ir nuopolių. O kai nesiseka turi nenuleisti galvos.

Šių metų kalendoriuje yra nauja trasa. Septintas etapas vyks Utah Motorsports Campus. Ką manai?

Visada yra smagu matyti naują trasą kalendoriuje, tai gerai sportui. Taip pat tai yra iššūkis komandai, nes turi greitai adaptuotis naujoje aplinkoje. Tikrai laukiu to!

Ko lauki iš Long Beach?

Tai mano namų trasa, aš gyvenu labai netoli jos, tačiau tai dviprasmis jausmas. Tu atvyksti daug labiau atsipalaidavęs, nes kelionėje nereikia užtrukti savaitės. Iš kitos pusės tai monstriška trasa, ji šalia namų ir aš lyg ir turėčiau čia pavaryti, nes laimėjau du kartus. Bet dėl to atsiranda spaudimas – kita vertus aš žinau, kad galiu būti pirmas.

Aurimas Odi Bakčis nuotr.

Su kuo bus sunkiausia kovoti Long Beach?

Kai tu užsidedi šalmą ir esi pasiruošęs startui, darai viską, kad nugalėtum priešininką. Kiekvienas vairuotojas turi skirtingą strategiją, vairavimo stilių.

Kokia turi būti drifto ateitis?

Pritariu minčiai, kad tai galėtų būti pasaulio čempionatas. Driftas vis labiau tampa masių renginiu. Aš norėčiau, kad jis taptų dar masiškesnis. Mes naudojame aukšto lygio technologijas, mūsų koviniuose boliduose yra tiek daug visko iš kitų autosporto šakų ir visa tai galima dar labiau išpopuliarinti. Dėka tokių žmonių kaip Adam LZ, driftas matomas dar platesniam žmonių ratui. Manau mes judame tinkame linkme ir nereikia nukrypti nuo kurso.

Informaciją apie FD kalendorių galite rasti čia.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Driftas.lt bendradarbiaus su Formula Drift!

Kitas straipsnis

Pirmoje šių metų FD kvalifikacijoje A. Bakčis užėmė 4 vietą

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos