Antrame FD etape nugalėjo F. Aasbo, Odi – ketvertuke (video)

Šį savaitgalį Atlantoje, JAV, įvyko antrasis Formula Drift čempionato etapas. Jame geriausiai pasirodė norvegas Fredric Aasbo, o Aurimas Bačkis pateko tarp keturių geriausių.

Apie penktadienį įvykusią kvalifikaciją galite skaityti čia.

Aurimo Bakčio važiavimai antrame FD etape

Top 32

Pirmame varžybų etape Odi susitiko su Rome Charpentier (BMW E36). Važiuodamas lead pozicijoje Aurimas išpildė gerą kvalifikacijos liniją, o Rome keliose trasos dalyse klydo ir nebuvo šalia lietuvio.

Susikeitus vietomis, BMW vairuotojas apsisuka ir teisėjai pergalę skiria mūsų šalies sportininkui.

Top 16

Dvikova su Kazuya Taguchi. Važiuodamas iš paskos Kazuya trasos viduryje turi kontaktą su Odi ir atsilieka. Tuo tarpu Aurimas suvažiuoja gerą chase ir patenka patenka tarp 8 geriausių.

Top 8

Lietuvio varžovas – Branden Sorensen. Pirmųjų važiavimų metų teisėjai neišrenka nugalėtojo ir skiria OMT kovą.

Jos metu geras A. Bačkio lead ir grubi Branden klaida chase pradžioje. Susikeitus vietomis, B. Sorensen atlieka gerą lead, o Odi – gerą chase. Į Top 4 keliauja lietuvis.

Top 4

Pusfinalis su pernai metų čempionu Fredric Aasbo. Abu sportininkai suvažiuoja gerus lead važiavimus, tačiau norvego chase pranašesnis ir Fredric pelnytai keliauja į finalą.

Finalas

Antrojo etapo Formula Drift finalas

Finale susitinka Fredric Aasbo su Chris Forsberg. Pirmųjų važiavimų metu negalėtojas nepaaiškėja ir teisėjai skiria OMT kovą.

Jos metu važiuodamas iš paskos Chris grubiai suklysta paskutiniame trasos posūkyje – pergalė atitenka pernai metų čempionui F. Aasbo.

Metinė įskaita

Po dviejų etapų metinėje 2022-ųjų įskaitoje su 181 tašku pirmauja F. Aasbo. Antrą vietą užima Matt Field (175), trečias – Ryan Tuerck (170), ketvirtas – Aurimas Bakčis (160).

Trečiasis FD etapas vyks gegužės 19-21 dienomis Orlando mieste.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Kvalifikacijoje Mondello parke - airių dominavimas bei geras lietuvių pasirodymas

Kitas straipsnis

Drift Masters Airijoje - P. Wiecek pergalė

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos