Ar kitais metais RDS’e važiuos lietuvis?

Sezonas baigtas, o veiksmą trasoje keičia automobilių konstravimas bei planų 2022-iesiems dėliojimas. Šiandien pakalbėsime apie Rusijos Drifto Seriją ir ją lydinčius gandus.

2022-ųjų metų sezonas, varžybos ir padangos

Pagrindinė, jau patvirtinta, naujiena – kitais metais sportininkai varžysis su 265 pločio Westlake / Goodride padangomis. Pirkimo konkurso favoritas – būtent šis gamintojas.

Taip pat kalbama, jog kitais metais iš viso bus 7 etapai. Nors ir buvo minčių apie aštuonias varžybas, visgi vairuotojai nusprendė, jog daugumai tai bus per brangu. 2022-ųjų metų kalendorius turėtų būti paskelbtas artimiausiomis savaitėmis, dar šį gruodį. Laukiame!

Užsieniečiai Rusijoje

Šių metų RDS čempiono, airio, Jack Shanahan ir Fresh Auto Drift komandos derybose dėl sutarties pratesimo, padėtas taškas. Fresh Auto Drift komanda, gruodžio 23 dieną, išplatino pranešimą, jog Jack’as pasitraukia iš komandos gretų, o pagrindinės tokio sprendimo priežastys – didesnė alga bei galimybė būti vienoje komandoje kartu su broliu Conor’u.

Andriaus Kulino nuotr.

Šiuo metu, tiek naujoji Jacko ir Conor’o komanda, tiek Fresh Auto Drift ieško trečiojo piloto. Fresh Auto atskleidė, kad kitas komandos narys gali būti europietis, o neoficialūs kandidatai šioms pozicijoms – Estijos atstovas Oliver Randalu ir lietuvis – Benediktas Čirba.

Kalbama, jog Benediktas derasi ir su kitomis RDS komandomis, tačiau rezultatą sužinosime vėliau.

Jeigu planai nesikeis, Aimol Drift Team ir toliau atstovaus airis James „Mašina“ Deane bei latvis Nikolass Bertans.

Ankstesnis straipsnis

Giedrius Zabulionis #8

Kitas straipsnis

Gediminas Ivanauskas #7

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos