Aros drift – naujas vardas Lietuvos drifto pasaulyje (video)

Lietuvos drifto pasaulyje – naujas vardas. Pajūrio drifteriai pasipildė Aros drift komanda. Joje – Lietuvos pro lygos senbuvis, 2019-ųjų vicečempionas Valdas Vindžigelskis bei Gustas Valainis, kuris šiemet debiutuos street lygoje.

Aros drift nuotr.
komandos pristatymas

Pajūrio velnias šiemet toliau važiuos su BMW E46, kuriame po kapotu toliau suksis 5,7 l darbinio tūrio V8 LSas. Dvi turbinos ir virš 850 AG.

Aros drift nuotr.

“Tikimės, kad šiemet technika geriau laikys ir gausis daugiau važiuoti, treniruotis, išbandyti naujas trasas. Norime važiuoti savo malonumui bei mėgautis šiuo sportu”

Valdas Vindžigelskis
Aros drift nuotr.

V. Vindžigelskis šiemet planuoja dalyvauti Lietuvos PRO lygoje, Baltijos drifto čempionate, o jei gerai sukris kortos – ir kitose tarptautinėse varžybose.

Aros drift nuotr.

Tuo tarpu Gustas Valainis debiutuos Lietuvos street lygoje. Dvylikametis taip pat sėdės už BMW E46 vairo. Pirmosios pamokos buvo su V. Vindžigelskiu bei Mantu Kuzmarskiu.

Aros drift nuotr.

Driftu susidomėjau pamatęs kaip driftina lietuviai, o pats prie vairo sėdau būdamas vienuolikos metų. Važiuoju su BMW, nes tai geriausias pasirinkimas.

Gustas Valainis
Aros drift nuotr.

Lietuvos street lyga startuos gegužės 13-15 dienomis Medininkuose, PRO – gegužės 21 dieną Kuršėnuose.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Drift Masters Airijoje - P. Wiecek pergalė

Kitas straipsnis

Drifto komitetas paskelbė komandinės įskaitos dalyvius

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos