OIDC nuotr.

Baltijos drifterių komentarai prieš antrą etapą Omane

Rytoj Omane prasidės antrojo etapo treniruotės bei kvalifikacija, o driftas.lt pakalbino Baltijos šalių drifterius apie nuotaikas po pirmojo.

Benediktas Čirba

Pirmame etape pasirodymą baigė Top 8

Benedikto Čirbos nuotr.
Benedikto Čirbos nuotr.

Po pirmo etapo su automobiliu nieko nedarėme dar…

Benediktas Čirba

Benediktas Čirba: “Šiaip mane nustebino trasa, šiemet pasistengė padaryti sudėtingesnę ir nusprendė, kad ir antrą etapą bus tokia pati. Po pirmo etapo su automobiliu nieko nedarėme dar, šiandienos planas yra viską pasitikrinti ir pakeisti galinį žibintą į naują, nes kliuvo jam per pirmą etapą ;)”

Andrius Vasiliauskas

Pirmame etape pasirodymą baigė Top 16

OIDC nuotr.
OIDC nuotr.

Erzina, kad vėl turime slidžią trasą…

Andrius Vasiliauskas

Andrius Vasiliauskas: “Panašu, kad antrame etape trasa bus tokia pat kaip pirmame, kas yra įdomu. Erzina, kad vėl turime slidžią trasą, nes čia yra taip, kad jie su dažais nupiešia trasą, praeina varžybos, senas linijas uždažo juodai ir ant jų vėl piešia naujas. Tai reiškia, kad kai važiuoji nauja trasos konfigūracija, gaunasi kad užvažiuoji ir ant senos trasos dažų, na ir dėl to būna slidu.

Lygiai taip pat ir pirmame etape buvo, kad vietomis buvo labai labai slidu. Buvo žadėta, kad šių metų varžybos vyks ant naujos, šviežios dangos, tačiau organizatoriai iki šiol nieko nepadarė ir toliau važiuojame slidžiai, nestabiliai kaip kad važiavome ir pernai.

2020-ais metais trasa dar buvo normali, bet nuo tada yra pripaišyta visokiausių linijų, jos uždažytos juodai, ant tų juodų linijų naujos trasos, ir gaunasi, kad dažai ant dažų. Na ir jie nesismulkina – ima nekreidinius dažus ir privaro didžiausių, storiausių sluoksnių.

Rytoj bus treniruotė ir kvalifikacija. O mašina gerai, viskas veikia, funkcionuoja, bandysim lėkt ;)”

Nikolass Bertans

Pirmojo etapo nugalėtojas

OIDC nuotr.
OIDC nuotr.

Prie trasos reikėjo priprasti, … nes trasoje jaučiausi keistokai.

Nikolass Bertans

Nikolass Bertans: “Pirmas etapas buvo ypatingas, buvo nerealu kiek daug susilaukiau palaikymo. Organizacija Omane visada yra aukščiausio lygio, viskuo yra pasirūpintas, kas tikrai džiugina.

Prie trasos reikėjo priprasti, tad ir treniruotės, ir kvalifikacija nebuvo idealios, nes trasoje jaučiausi keistokai. Naktį prieš varžybų dieną viską permasčiau ir jau atsibudau šviežia galva. Nors poriniuose sekėsi gerai, tačiau nebuvo taip lengva kaip galėjo atrodyti.

Dabar laukiame antrojo etapo, prieš kurį teko perrinkti variklį, kuris pradėjo detonuoti, dar degalinėje mums pardavė blogą kurą, dėl ko išsilydė du stūmokliai. Teko normaliai padirbėti, bet esame pasiruošę”.

Edgars Kriogers

Pirmame etape užėmė ketvirtą vietą

OIDC nuotr.

Jei reiktų pasirinkti su kuo labiausiai patiko važiuoti iš kovų su Benediktu, Alan Hynes ar Nicolass, tai…

Edgars Kriogers

Edgars Kriogers: “Man čia patinka viskas, omaniečių svetingumas, įvairios veiklos laisvalaikio metu ir, be abejo, labai šilti ir draugiški žmonės.

Negaliu pasakyti, kad savo pasiektu rezultatu pirmame etape esu labai nustebęs, tiesiog esu laimingas. Juk turi būti savimi, važiuoti pagal savo galimybes ir tuo mėgautis. Toks ir yra šios kelionės tikslas – sudeginti padangų, pakovoti su varžovais, pamatyti šalį, gerai praleisti laiką.

Kiekviena porinių kova buvo vis kitokia. Man patinka važiuoti su NikNaku, nes aš žinau ko ir jo galiu tikėtis, tačiau bet kuri kova su stipriu varžovu man teikia malonumą. Tačiau jei reiktų pasirinkti su kuo labiausiai patiko važiuoti iš kovų su Benediktu, Alan Hynes ar Nicolass, tai sakau kad Nicolass. Nes turbūt būtent tokio atsakymo lauktų Latvijos drifto fanai 😀

Su automobiliu viskas gerai, pirmame etape teko artimiau susipažinti su betono blokais, tačiau viskas gerai ir tikuosi, kad ši pažintis buvo pirma ir vienintelė”.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Dvam_Keturi Media

Driftas.lt atšventė pirmąjį gimtadienį

Kitas straipsnis
OIDC

Lietuviai žiba antrojo Omano etapo kvalifikacijoje

Susiję straipsniai:
Plačiau →

James Deane triumfas Omane

Šiandien, Vasario 9 diena, prasideda Oman 1 etapo poriniai važiavimai. Juose išvysime ir daugeliui gerai pažįstamą Benediktą Čirbą,…
Plačiau →

Omano kvalifikacija

Įvyko pirmojo Omano etapo kvalifikacija – plačiau apie ją skaitykite čia.

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos