Elephant drift nuotr.

Driftas + hip hop’as

Augant Lietuvos drifto scenai, vis daugėja įvairių drifterių kolaboracijų. Tiesa, dažniausiai šie projektai yra reklaminiai, kai sportininkas ar komanda reklamuoja automobilių dalių parduotuvę, energinį gėrimą, lažybų bendrovę.

Šį kartą norime Jums parodyti kitokį bendradarbiavimo pavyzdį – Lietuvos hip hopo atstovų Basys ir Ilčiukas bendrą projektą su Elephant Drift komanda. Muzikiniam video klipui buvo panaudoti drifterių komandos vaizdai iš 2022-ųjų metų sezono varžybų!

Elephant drift nuotr.

Prieš sezono pradžią bei viso jo metu dažnai diskutuodavom apie unikalius metodus ne tik kaip perteikti komandą, bet ir populiarinti driftą Lietuvoje. Važiuojant iš varžybų klausėm Basys ir Ilčiukas kūrinio „Milijonas Viewsu“, ir šovė mintis gal visgi reikėtų pamėginti įrašyti klipą būtent su jais.

Pamažu dirbant ties idėja, gerai pasiruošus ką ir kaip norim įgyvendinti, susisiekėme su atlikėjais. Nuvykus susitikti su Karoliu idėja stipriai prilipo, bet paaiškėjo kad Andrius šiuo metu yra Amerikoje. Karolis papasakojo detaliau apie kūrybos procesus ir paleido naują kūrinį, kuris jau buvo beveik pabaigtas, ir pasiūlė filmuoti klipą jam, kad išleisti viską naujai ir taip pateikti tiek klipą, tiek dainą.

Sėdėjom mašinoj ir kokius 20 kartų klausėm ant repeato generuojant idėjas, ir nusprendėm važiuoti su šiuo projektu! Andrius net nedvejodamas pranešė, kad gali parskristi filmavimui, nusistatėme datą ir pradėjome visus pasiruošimo ir planavimo darbus. Minčių buvo daug, prie projekto prisijungė Šuklevičius atsakingas už visą vaizdą, ir net nepastebėjome kaip atėjo filmavimo dienos. Andrius parskrido ir kibome į darbus. Labai dėkojam visiems kas prisidėjo ir padėjo įgyvendinti šį projektą.

Elvinas Jaruševičius

Elephant drift team komandos pasirodymas 2022-ųjų sezone:

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Razi Media / Benediktas Čirba nuotr.

Benas laimi antrą Omano etapą, Andrius patenka į Top4!

Kitas straipsnis
Dvam_keturi media

Ride It Out komanda pristato E. Petravičiaus S13

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos