Driftas.lt bendradarbiaus su Formula Drift!

Lietuviškoji platforma, rašanti apie geriausią automobilių sporto šaką, susitarė dėl bendradarbiavimo su Formula Drift, kurioje važiuoja Aurimas Bakčis!

Formula Drift nuotr.

Jums turbūt kyla klausimas, kaip tas bendradarbiavimas bus matomas www.driftas.lt platformoje?

Visų pirma, tai yra galimybė mums iš arčiau pamatyti FD virtuvę (ir papasakoti apie tai Jums) – kas ne kas, bet amerikiečiai puikiai moka tobulinti ir parduoti savo produktą.

Taip pat atsiveria plačios galimybės paimti interviu ne tik iš Odi, Aasbo, Tuerck, Forsberg, Adam LZ, bet ir iš pačio Formula Drift vado. Turite klausimų apie sportininkui ar domina vidinė virtuvė? Laukiame Jūsų komentaruose.

Keletas faktų apie Formula Drift

Pirmasis čempionatas vyko 2004-ais metais – jame nugalėjo Švedijos atstovas Samuel Hübinette.

Tris kartus FD čempionais yra tapę du sportininkai. Chris Forsberg nugalėjo 2009, 2014 ir 2016 metais, o tuo tarpu James Deane yra vienintelis, kuris titulą laimėjo trejus metus iš eilės (2017-2019).

Aurimas Bakčis yra vienintelis Lietuvos sportininkas, dalyvavęs už Atlanto – 2017, 2019 ir 2021 m. kaunietis metinėje įskaitoje liko trečias.

Daugiausiai pergalių FD yra iškovojęs pernai metų čempionas Fredrik Aasbo – 16, Odi ir Daijiro Yoshihara turi po 8 ir dalinasi penktą vietą.

Pirmasis šių metų Formula Drift etapas – šį savaitgalį Long Beach trasoje, Kalifornijoje.

Formula Drift nuotr.
Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Drift Masters - 57 pilotai iš 23 šalių ir 2 lietuviai (J. Deane komentaras)

Kitas straipsnis
Formula Drift nuotr.

A. Bakčis: "Kai nesiseka turi nenuleisti galvos"

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos