British drift championship

Driftland įvyko antras britų čempionato etapas

Šį savaitgalį Driftland trasoje įvyko antrasis Britų Drifto Čempionato etapas. Iš lietuvių į kvalifikacijoje išvažiavo tik Aurimas Vaškelis. Po penktadienio treniruočių Arūno Narmonto BMW E92 variklyje atsirado bėdų, kurių komanda nespėjo išspręsti iki kvalifikacijos pradžios.

British Drift Championship nuotr.

Tuo tarpu sveikatos problemų kamuojamas (nedalyvavo penktadienio treniruotėse, o šeštadienį tik patikrino mašiną) A. Vaškelis kvalifikacijoje surinko 87,33 taško ir užėmė 15-ą vietą. Čia geriausiai pasirodė Stefan Stefanov – 95,67.

Top 24

Pirmame varžybų etape Aurimas susitiko su Craig Macleod. Pirmame važiavimas kaunietis pademonstravo gerą lead važiavimą, o chase’indamas visoje trasoje buvo arti varžovo. Pergalė!

Top 16

Pirmojo etapo finalo pakartojimas – dvikova su Robbie Burgoyne. Robbie suvažiavo puikų leadą, o Aurimo chase buvo klaidų. Antrasis važiavimas neįvyko – A. Vaškelio chuligane lužo kairė galinė stupica.

https://youtu.be/pMsr4cSI7RI

Etape nugalėjo Dylan Garvey, finale įveikęs Tomas Kiely, trečią vietą užėmė Darren McNamara.

British Drift Championship nuotr.

Po nesekmės antrame etape, Aurimas krenta iš pirmos vietos metinėje įskaitoje. Trečiasis etapas vyks rugpjūčio 5 – 7 dienomis Teeside trasoje.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
808 fotografija

Foto ir video iš Alytaus etapų

Kitas straipsnis
Formula Drift

FD sezonas toliau sunkiai klostosi Odi

Susiję straipsniai:
FIA
Plačiau →

Vaizdai iš drifto Prancūzijoje

Pault Ricard trasoje vyko antrosios FIA Motorsport Games, kuriose Lietuvą atstovavo Benediktas Čirba. 2019-aisiais Benas užėmė devintą, o…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos