Favoritai laimėti 2022-ųjų Drift Masters

Šį savaitgalį Airijoje, Mondello park trasoje, prasidės šių metų Drift Masters European championship varžybos. Organizatoriai išskyrė savo favoritus, o driftas.lt pamini vertus dėmesio sportininkus.

Piotr Wiecek

2021-ųjų čempionas buvo greičiausias trasoje, laimėjo 3 iš 4 etapų ir neturėjo techninių problemų. Šiemet konkurencija didesnė, tad žiūrovams dėl to tik įdomiau.

Klausimėlis pirmame 2021-ųjų Drift Masters etape

James Deane

Pernai daugkartinis Drift Masters bei Formula Drift čempionas važiavo RDS (užėmė trečią vietą) – šiemet airis planuoja dalyvauti visuose DMEC etapuose. Tokio kalibro sportininkai kovoja tik dėl pergalių.

Alfonsas Rakauskas nuotr.

Jack Shanahan

Pernai metų RDS čempionas Rusijoje užrėmė visus – nors sezono pradžia buvo sunkoka, tačiau James kaimynas įsivažiavo ir iškovojo savo pirmą tarptautinį titulą. Ar šiemet bus antras?

Klausimėlis 2021-ųjų Drift Masters etape Rygoje

Conor Shanahan

Jacko brolis buvo vienas iš dviejų sportininkų Drift Masters, kurie pernai lipo ant aukščiausio podiumo laiptelio. Trečiame etape Rygoje Conoras finale nugalėjo čempioną P. Wiecek, o surinktų taškų užteko užimti antrą vietą čempionate.

Alfonsas Rakauskas nuotr.

Benediktas Čirba

2021-ieji buvo geriausias lietuvio metai karjeroje. Lietuvos ir Baltijos čempionas du kartus pateko į Drift Masters važybų finalą – prieš tai geriausias pasiekimas buvo trečioji vieta Hokenheimo trasoje.

Kiti organizatorių kandidatai

Adam Zalewski, Steve Baggsi Biagioni, broliai Elias ir Johannes Hountondji.

Driftas.lt siūlo stebėti

Andrius Vasiliauskas. Kaunietis tik paskutiniame Lietuvos drifto čempionato etape nusileido Benediktui Čirbai, o Lietuvos drifto fanai iki šiol nesutaria, kuris jų geresnis. Primename, jog Benas pernai Europoje liko trečias. 2019-aisiais DMEC metinėje įskaitoje liko 11-as. Jeigu viskas klostysis gerai, Andrius tikrai gali būti dešimtuke.

Duane McKeever. 2019-aisiais Šiaurės Airijos atstovas iškovojo pirmas dvi pergales, o įpusėjus čempionatui dar buvo jo lyderis. Antra sezono dalis nebuvo sėkminga ir Duane liko trečias metinėje įskaitoje, tačiau tai tikrai nėra jo ribos.

Pawel Borkowski. 2019-aiais Plocke šis žmogus puikioje kovoje dėl pergalės nugalėjo 2021-ųjų čempioną. Lenkas dalyvavo tik viename etape, tačiau aiškiai parodė, kad moka sukinėti baranką.

Verti paminėjimo – Tor Arne Kvia, Juha Rintanen, Oliver Randalu.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
DIRMEIKY nuotr

Drift Matsuri įvyko - naujausi video čia!

Kitas straipsnis

Antrojo FD etapo kvalifikacijoje nugalėjo Matt Field

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos