Favoritai laimėti Omano čempionatą

Šį ketvirtadienį Muskate prasideda Tarptautinis Omano drifto čempionatas, kuriame dėl nugalėtojo taurės varžysis net 58 sportininkai. Driftas.lt abėcėlės tvarka apžvelgia šešis drifterius, kurie mūsų nuomone, turi daugiausiai galimybių būti pirmiems.

Steve Baggsy 🇬🇧

OIDC nuotr.

2022-aisiais britas tapo čempionu už savęs palikęs Benediktą Čirbą bei vietinio regiono herojų Ahmad Daham. Pirmuose dvejuose etapuose Baggsy liko trečias, o paskutiniame iškovojo pergalę bei gerai sukritus kortoms pakilo į pirmą vietą.

Nikolass Bertans 🇱🇻

Problemos su technika sezono starte sugadino NikNako planus, tačiau metų rezultatai nebuvo prasti – su vienu silpniausių automobilių rikiuotėje (kregždė po kapotu turi vos apie 500 AG) latvis tapo NEZ čempionu, Drift Masters etape Rygoje kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą, o Top 8 pralošė Conor Shanahan.

Vaikis bus kietas riešutėlis Omane kiekvienam.

Benediktas Čirba 🇱🇹

Prieš metus čia Benas važiavo su skolinta kregžde ir pradžia buvo daug žadanti – antra vieta pirmame etape bei pergalė antrame. Visgi paskutinis nesiklostė slandžiai – kontaktai, technikos gedimai ir iškritimas Top 8. Vilnietis dar turėjo matematinių vilčių tapti čempionu, bet Baggsy pergalė finale nukėlė planus į 2023-uosius.

Šiemet B. Čirba nusprendė nejuokauti ir į Omaną atsivežė Eurofighterį.

Ahmad Daham 🇯🇴

OIDC nuotr.

Pernai Jordanijos atstovas du kartus pralaimėjo finale (antrame etape Čirbai, trečiame Baggsy) ir tik prastokas pasirodymas sezono starte (iškritimo Top8) neleido kovoti dėl titulo. Net neabejojame, jog šiemet Ahmad Daham tikslas yra kur kas daugiau nei trečia vieta galutinėje čempionato įskaitoje.

Alan Hynes 🇮🇪

driftactus nuotr.

Ar gali simraceris sėkmingai važiuoti realiose trasose? Airis 2022-aisiais du kartus įveikė Drift Masters kvalifikaciją, tačiau abu kartus (namuose Max Cotton bei Vokietijoje Piotr Wiecekui) krito jau Top 32. Nors ant popieriaus Alano vardas nėra pats ryškiausias, tačiau mūsų nuomone jis yra tas žmogus, kuris gali nustebinti.

Andrius Vasiliauskas 🇱🇹

2019-aisiais Omane kaunietis nusileido tik James Deane ir Piotr Wiecek, o už savęs paliko minėtą A. Daham (kurį įveikė paskutiniame etape kovoje dėl trečios vietos). Ir nors Andrius sako, kad Muskato mieste “vienu metu bus galima ir pailsėti, ir papramogauti”, tačiau esame įsitikinę, jog ne dėl patekimo tarp dešimties geriausių ten važiuojama.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Paskelbti Omano čempionato dalyviai

Kitas straipsnis

Kvalifikacijoje nugalėjo A. Hynes, Benas - 7as, Andrius - 21as

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos