Formula Drift

FD sezonas toliau sunkiai klostosi Odi

Formula Drift sezonas perkopė į antrą pusę – St. Louis trasoje įvyko penktasis iš aštuonių etapų. Gerai pasirodęs pirmuose dvejuose etapuose, Lietuvą atstovaujantis Aurimas Bakčis pastaruoju metu nedemonstruoja aukščiausio lygio važiavimų.

Kvalifikacija

72 taškai ir tik 28 vieta. Būtent taip buvo įvertintas kvalifikacijos važiavimas. Teisėjams nepatiko pirmame posūkyje nuo trasos nuleistas ratas, po to sekęs užsikampinimas bei korekcija persimetime. Po kvalifikacijos Aurimas minėjo, jog buvo problemų su automobilio galia.

Geriausiai kvalifikacijoje pasirodė japonas Kazuya Taguchi – 91 taškai. Antrą vietą užėmė Justin Pawlak (90 taškų).

Top 32

Pirmame varžybų etape Odi Bakčis susitiko su Travis Reeder. Travis suvažiavo gerą lead, o Odi buvo šalia, tačiau padarė keletą klaidelių ir kontaktą su varžovu. Odi pasiima penkias minutes automobilio remontui – mechanikai tvarko suvedimą priekinėje ašyje.

Aurimas suvažiuoja gerą lead, o Travis daro didesnes klaidas chase. Į Top 16 keliauja lietuvis.

Top 16

Dvikova su Nick Noback. Nick atlieka gerą lead, tačiau A. Bakčis daro grubias klaidas važiuodamas iš paskos – trimis ratais išvažiuoja iš trasos.

Antroje kovoje Aurimas parodo gerą lead, Nick būna atsargus sekdamas, daro klaidų, bet ne tokių grubių kaip kaunietis. Odi pasirodymas baigtas.

Podiumas

Į finalą pateko K. Taguchi (Top 4 nugalėjo Matt Field) ir Ryan Tuerck (Ken Gushi).

Kazuya važiuoja gerą lead, tačiau paskutiniame trasos posūkyje, prieš pat finišo liniją sulėtėja ir Ryan į jį atsitrenkia. Teisėjai nusprendžia, kad japonas per anksti persimeta prieš OZ4, o amerikietis važiuoja pernelyg greitai, mažu kampu ir bet kuriuo atveju būtų atsitrenkęs. Ryan per 5 minutes susitvarko automobilį, japono atveju nukenčia subframe ir 10 minučių neužtektų.

Pirma vieta atitenka japonui, trečia Matt Field. Aurimas etape klasifikuojamas 15-as.

Čempionate pirmauja Matt Field (415 taškų), antras Top 16 iškritęs Fredric Aasbo (383), trečias – Ryan Tuerck (380). Aurimo Bakčio sąskaitoje – 299 taškai.

Šeštasis etapas vyks rugpjūčio 5 – 6 dienomis Monroe trase, Vašingtono valstijoje.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
British drift championship

Driftland įvyko antras britų čempionato etapas

Kitas straipsnis

Drift Masters svečių sąraše - lietuvis

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos