IRT – nauja drifto komanda Lietuvoje

Šia savaitę, drifteris Gediminas „Ivanule“ Ivanauskas su kolegomis Egidijumi Didžiuliu ir Pauliumi Petrovu, pristatė naująją komandą. Iki šiol, draugų ir bendraminčių būrys, slėpęsis po Ivanule Racing Team pavadinimu kyla į naują lygį – susipažink su naujai iškepta IRT drifto komanda!

„Iki šiol, Ivanule Racing Team“ viską darė vien tik savo malonumui“

Ivanule

„Tai sustiprėjusi ir, iš pagrindų, atsinaujinusi komanda“, – pasakojimą pradeda Gediminas. „Iki šiol, Ivanule Racing Team viską darė vien tik savo malonumui, bet laikui bėgant, vykstant į įvairias varžybas ir čempionatus, kilo minčių viską transformuoti į (red.past.) tikrą, stiprią, komandą. Daug žinojome, bet nieko nedarėme“. – apie sprendimą atvirauja G. Ivanauskas.

Alfonso Rakausko nuotr.

Vienas iš komandos pradininkų,  Egidijus Didžiulis, prideda: „Pernai padarėme pirmuosius žingsnius ir komandą, kaip laivelį, paleidome pasroviui bei žiūrėjome kaip jis plaukia. Stebėjome Lietuvos ir užsienio komandas,  ilgainiui atsirado nauji žmonės ir geras tarpusavio ryšys“.

Už tinkamą lenktynininkų, mechanikų, media ir net komandos virėjo darbą bus atsakingas, komandos vadovu išrinktas, Paulius Petrovas. IRT komandos partneriams bei fanams, lenktynių ir varžybų metu, žadama net speciali chill out zona.

Ateinančio sezono planai

Komandoje net 11 drifto pilotų – 9 varžysis tikrose, o 2 – virtualiose trasose. IRT drifterius matysime visuose Lietuvos Pro, Semi-Pro bei Street lygų etapuose, taip pat ir Baltijos Drifto Čempionate. Sportininkus išvysime šeriančius ir už Lietuvos ribų: Baltarusijoje, Ukrainoje bei Vokietijoje.

Daugiau apie komandą žiūrėk Astralas Production video klipe↓

Šių metų drifto varžybų kalendorius

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Vilnietė su galingu BMW padangas keičia kaip kojines

Kitas straipsnis

A. Vaškelis: „Aš Shanahanui į duris atsirėmiau, jis neapsisuko, nesukčiavo - važiuojam toliau“

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos