J. Deane nevažiuos RDS – airis renkasi Drift Masters

Daugkartinis Drift Masters ir Formula Drift čempionas airis James Deane paskelbė, jog šiemet nedalyvaus Russian Drift Series.

“Pastarosios savaitės buvo labai sunkios daugeliui žmonių pasaulyje bei mums, nes buvome suplanavę labai daug. Dėl vykstančio karo nusprendžiau nedalyvauti Russian Drift Series čempionate. Su mūsų partnerių pagalba sieksime varžytis aukščiausio lygio Europos varžybose”.

James Deane

RDS taip pat planavo važiuoti mūsų šalies čempionas Benediktas Čirba ir lenkas Adam Zalewski – šie sportininkai jau anksčiau pranešė, jog nešers Rusijoje.

Russian Drift Series sąrašuose taip pat buvo latvis Nikolass Bertans bei J. Deane tautiečiai Jack ir Conor Shanahanai – šie sportininkai dar nepranešė šių metų planų.

Klausimėlis su J. Deane, broliais Shanahanais, A. Zalewski, B. Čirba, A. Vasiliausku

Rytoj, kovo 24 dieną, Drift Masters European championship organizatoriai planuoja paskelbti šių metų dalyvių sąrašą – laukiame naujienų.

Apie šių metų Drift Masters tvarkaraštį galite skaityti čia.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Anglijoje – A. Vaškelio pergalė!

Kitas straipsnis

Drift Masters - 57 pilotai iš 23 šalių ir 2 lietuviai (J. Deane komentaras)

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos