Ketvirtojo PRO lygos etapo poriniai važiavimai

Neskubėk ir būsi pirmas – greičiausiai tokiu šūkiu vadovavosi Valdas Vindžigelskis, kuris nugalėjo ketvirtame Lietuvos Drifto Čempionato etape.

Šį savaitgalį, Bikerniekų trasoje, Rygoje, ketvirtieji vyko Baltijos bei Lietuvos Drifto etapai, kuriuose dalyvavo ir 13 sportininkų iš Lietuvos.

Kvalifikaciniuose važiavimuose neprilygstamas buvo latvis Janis Jurka. Iš Lietuvos sportininkų geriausiai pasirodė Gediminas Levickas, kuris užėmė 8 vietą. Mūsų šalies įskaitos lyderis Andrius Vasiliauskas liko vos 15-as, o puikiai Europos šonaslydžio čempionate pasirodęs Benediktas Čirba – tik 10-as.

Kvalifikacijos rezultatai lėmė, jog jau Top 8 etape susitiko B. Čirba ir A. Vasiliauskas. Šį kartą savo pranašumą įrodė Benediktas, kuris pateko į lietuvišką pusfinalį, kuriame jo laukė Valdas Vindžigelskis.

Pusfinalio dalyvius staiga užklupęs lietus kai kuriuos užklupo nepasiruošusius – neįvertinęs slidaus asfalto paskutiniame trasos posūkyje iš trasos išlėkė, trenkėsi į padangas ir apsuko B. Čirba taip iki minimumo sumažindamas savo galimybes patekti į finalą. Tuo tarpu antrame važiavime V. Vindžigelskis neklydo ir pateko į finalą.

Finalinėje kovoje su latviu Ivo Cirulis geriau pasirodė lietuvis ir nugalėjo etape Latvijoje. Tai buvo jau trečiasis skirtingas etapo nugalėtojas šių metų Lietuvos šonaslydžio etape.

Artimiausios varžybos, priešpaskutinis šių metų etapas, vyks jau šį savaitgalį Kačerginės Nemuno žiedo trasoje.

Kviečiame pasižiūrėti porinius važiavimus iš Bikerniekų trasos Raganų katilo konfigūracijos.

Ankstesnis straipsnis

Kvalifikacijos važiavimai Raganų Katile

Kitas straipsnis

Klausimėlis Raganų Katile

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos