Lietuvos drifto čempionato STREET II etapą laimėjo L. Jurčiukonis

Visą savaitgalį trukęs Lietuvos drifto čempionato STREET II etapas pažėrė daugybę emocijų ir puikių vaizdų. Driftui skirtoje trasoje Marijampolėje pasirodė beveik 80 drifterių. Pergalę čia šventė BMW E46 vairavęs Laurynas Jurčiukonis iš „Side to Side“ komandos.

Šio didžiulio renginio nepraleidę žiūrovai „Marijampolės drift arenoje“ mėgavosi kvapą gniaužiančiais vaizdais ir adrenalinu. Iš viso STREET lygos II etape pasirodė beveik 80 drifto pilotų iš 12 komandų. Nors dalyvių buvo tikrai daug, organizatoriai džiaugiasi, kad pavyko išvengti nesklandumų, viskas vyko laiku, nebuvo didelių susidūrimų. Todėl tiek dalyviai, tiek žiūrovai renginyje mėgavosi puikiais vaizdais ir gera nuotaika. Žiūrovai galėjo paganyti akis ne tik į įnirtingas drifto kovas, bet ir išskirtinio grožio bolidus. Beveik visi dalyviai trasoje vairavo BMW markės automobilius, o vienas pilotas vairavo „Mazda“ markės bolidą.

Daugiausiai dėmesio, kaip įprasta drifto varžybose, sulaukė poriniai važiavimai. Jų metu žiūrovams skirtos tribūnos arenoje buvo pilnos. Porinius važiavimus taip pat transliavo „Sport 1“ kanalas. „Matome, kad drifto renginiai kiekvienais metais auga, jie pritraukia vis daugiau pilotų ir žiūrovų dėmesio. Tai parodė ir šis savaitgalis, nes susidomėjimas buvo didžiulis, nuotaikos – pačios geriausios“, – sakė varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė Aivaras Maciulevičius, antrasis – Geraldas Čelyševas, trečioje vietoje – trylikametis drifto pilotas Gustas Valainis iš „Aros Drift Team”. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė Tadas Danielius ir Laurynas Jurčiukonis.

Suskaičiavus visus rezultatus, Lietuvos drifto čempionato STREET II etape pergalę šventė Laurynas Jurčiukonis iš „Side to Side“ komandos, kvalifikacijoje pasiekęs 6 poziciją. Galutinėje rezultatų lentelėje antras liko Tadas Danielius iš „Elephant Drift Team“ komandos, trečias – Aivaras Maciulevičius. Visi trys geriausiai pasirodę pilotai vairavo tos pačios markės ir modelio automobilius. Tik T.Danieliaus vairuojamas BMW E46 – LS3.

Komandinėje įskaitoje pirmoje vietoje – „Elephant Drift Team“ komanda, surinkusi 148 taškus. Antroji – „Memel Drift Team“ komanda su 133,1 taško rezultatu, trečioje vietoje – „Side To Side“ komanda, turinti 128,5 taškų.

Skelbiame Lietuvos drifto čempionato STREET II etapo TOP10:

Kiti artimiausi drifto renginai „Marijampolės drifto arenoje“ – jau šį savaitgalį. Sekmadienį, birželio 18 d. čia vyks „Arena Drift CUP“ taurės II etapas bei išskirtinis drfito renginys moterims ir merginoms – „Baltic Drift Queen CUP“.

Artimiausi drifto renginiai Marijampolėje
2023 m. birželio 18 d. „Arena Drift CUP“ 2 ir „Baltic Drift Queen CUP“ Marijampolė
2023 m. rugpjūčio 27 d. „Arena Drift CUP“ 3 Marijampolė
2023 m. rugsėjo 24 d. „Arena Drift CUP“ 4 Marijampolė

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Uphillas - komandos dalinasi savo video!

Kitas straipsnis

Pirmosios Lietuvoje drifto varžybos moterims – jau šį sekmadienį

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos