Long Beach – R. Tuerck pergalė, A. Bakčis trečias (2 video)

Formula Drift turi savo pirmą šių metų nugalėtoją – Long Beach trasoje, Kalifornijoje, niekas neprilygo Ryan Tuerck. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Top 32

Top 32 etape, ketvirtą vietą kvalifikacijoje užėmęs Aurimas Bakčis susitiko su Nick Noback. Lead važiavimai buvo panašūs, drifteriai net padarė klaidas toje pat OZ3 – tiesa, Nick atsirėmimas į sieną labiau įtakojo liniją. Tuo tarpu lyginant chase, pranašumas buvo Odi pusėje – lietuvis keliauja į Top 16!

Top 16

Aurimo kova su Dean Kearley. Puikus Aurimo lead, o varžovas nebuvo labai arti nors ir važiavo mažu kampu. Susikeitus vietomis D. Kearley neatlieka gero lead važiavimo, tačiau Aurimas atlieka puikų chase. Lietuvis patenka tarp aštuonių geriausių!

Top 8

Aurimas Bakčis – Rome Charpentier su kregžde. Geras Odi lead važiavimas ir sugedus priekinei važiuoklei incomplete iš Rome. Varžovas nesitvarko automobilio ir lietuvis patenka tarp keturių geriausių.

Top 4

Odi – Ryan Tuerck. Geras Ryan lead ir Aurimo klaida persimetime. Pasikeitus vietomis, Aurimas suvažiuoja gerą lead važiavimą, tačiau Tuerck chase run taip pat geras. Į finalą patenka Ryan Tuerck.

Kitame pusfinalyje susitinka Matt Field ir pernai metų čempionas Fredric Aasbo. Važiuodamas chase pozicijoje, Fredric nepalieka vietos persimetimui, pastumia Matt ir pastarasis trenkiasi į betoninius atitvarus. Mechanikai per 15 minučių nesutvarko Corvette, antras važiavimas neįvyksta, ir į finalą keliauja Matt.

Finalai

Kadangi Matt Field mechanikai nespėja sutvarkyti Corvettės, pergalė be kovos atitenka Ryan Tuerck. Pagal Formula Drift taisykles, trečia vieta skiriama tam Top 4 pralaimėjusiam sportininkui, kuris kvalifikacijoje užima aukštesnę vietą – Aurimas Bakčis trečias!

Kviečiame pasižiūrėti Aurimo važiavimus:

Astralas Production

Surinkęs 103 taškus, čempionate pirmauja Ryan Tuerck (100 taškų už pergalę, 3 už pirmą vietą kvalifikacijoje), Matt Field savo sąskaitoje turi 92 (90 už antrą vietą etape ir 2 už antrą vietą kvalifikacijoje). Aurimas Bakčis su 80 taškų – trečias.

Automobilių įskaitoje pirmauja Toyota, antroje vietoje Chevrolet, toliau rikiuojasi Ford, Nissan bei Dodge.

Padangų įskaita: Nitto Tire, Falken Tire, GT Radial, Federal Tire, Nexen Tire.

Antrasis FD yra vyks gegužės 6-7 dienomis Atlantoje, Michelin Raceway trasoje.

2022-ųjų FD kalendorius

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Pirmoje šių metų FD kvalifikacijoje A. Bakčis užėmė 4 vietą

Kitas straipsnis

Deimantė ir Sandra pristatė savo komandą!

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos