Oficialus Drift Masters kalendorius

Europos drifto čempionato organizatoriai paskelbė šių metų varžybų tvarkaraštį. 2022-aisiais varžybos vyks šešiose valstybėse – Airijoje, Austrijoje, Švedijoje, Latvijoje, Vokietijoje bei Lenkijoje. Prieš dvi savaites skelbėme mūsų pamastymus apie galimus etapas – skaitykite tai čia. Džiugu patvirtinti, jog driftas.lt teisingai numatė net keturių etapų lokacijas ir tris tikslias datas, Švediją bei Lenkiją buvome įtraukę tarp pretendentų rengti etapus!

Pirmasis etapas vyks gegužės 7-8 dienomis Mondello park trasoje Airijoje, antrasis – birželio 18-19 PS Racing center Austrijoje. Trečiasis etapas numatytas liepos 1-2 dienomis Švedijoje, ketvirtasis – liepos 29-30 Rygoje, penktasis – rugpjūčio 19-20 Vokietijoje, o paskutinis, šeštasis, rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Lodzėje (Moto Arena), Lenkijoje.

2021-ųjų metų Lietuvos drifto čempionas Benediktas Čirba taip pat patvirtino, jog dalyvaus Europos čempionate.

Pastaraisiais metais daug dirbome, kad galėtume išmėginti save kitame čempionate – Russian drift series. <…> Deja, situacija Ukrainoje ir dalyvavimas RDS niekaip nesuderinami su mūsų vertybėmis, todėl bet kokius planus vykti į Rusiją ar Baltarusiją braukiame iš savo planų. Pasikeitę planai bus nemenkas iššūkis visai komandai, tačiau dėsime visas savo pastangas, kad ir toliau galėtume atstovauti savo šalį tinkamai!

Benediktas Čirba
Drift Masters nuotr.
Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

FIA pranešimas apie tarpkontinentinę drifto taurę

Kitas straipsnis

Artimiausios kovos metinėse įskaitose

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos