Omane kaista ne tik oras: startuoja drifto čempionatas

Jau šį ketvirtadienį, Maskate, prasidės pirmasis „Oman International Drift Championship“ etapas. Į Omano sostinę, kaitinti padangų, išskrido ir du Lietuvos drifto karaliai – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba.

Organizatorių nuotr.

Kartu su Lietuvos sportininkais, dėl pergalės trijų etapų varžybose, kovos 54 drifteriai iš 17 šalių. Tarp jų – Sebastian Fontijn iš Olandijos, Steve Baggsy ir Martin Richards iš Jungtinės Karalystės, Ahmed Dham iš Jordanijos, Sergej Kremets ir Rotyslav Rarahovski iš Ukrainos.

„Pagaliau galima atidaryti skraidymo sezoną! Po dviejų metų karantinų ir kitų nesąmonių“

Andrius Vasiliauskas

„Pagaliau galima atidaryti skraidymo sezoną! Po dviejų metų karantinų ir kitų nesąmonių. Šiemet keliaujame į pirmąsias 2022-ųjų metų drifto varžybas, kurios vyksta Omane, Maskato mieste. Kaip ir ankstesniais kartais, sulaukėme organizatorių kvietimo dalyvauti tarptautinėse varžybose, kurios bus sujungtos su vietiniu čempionatu!“ – džiugesio neslepia mūsų šalies atstovas Andrius Vasiliauskas

Benediktas Čirba, su komanda atvykęs į Omaną anksčiau, mėgaujasi saule ir su nekantrumu laukia prasidėsiančių varžybų. Gerai išsimiegoję ir spėję susipažinti su trasa, komandos nariai ir pats Benediktas, pamažu ruošiasi ketvirtadieniui.

Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį, 14:00 val. vietos laiku (12:00 val. Lietuvos laiku), prasidės keturias valandas truksiančios treniruotės. Po pastarųjų – valandos pertrauka (30 minučių šios pertraukos skiriama Islamiškai maldai – paisoma Omano Sultonato valstybinės religijos) ir kvalifikacija.

Penktadienį, 10:30 val. (08:30 val. Lietuvos laiku) vyks Top 32 treniruotės, 16:10 val. (14:10 val. Lietuvos laiku) prasidės Top 32 kovos. Pranešama, jog Top 16 važiavimai startuos 19:00 val. (17:00 val. Lietuvos laiku).

Organizatorių nuotr.

Antrasis etapas vyks vasario 10-11 dienomis, trečiasis – vasario 17-18.

Naujausią informaciją apie varžybas Omane, įvykių eigą bei rezultatus sužinosi pirmas – tik Driftas.lt 😉

Linkime didžiausios sėkmės Lietuvos atstovams!

Ankstesnis straipsnis

Andrius Vasiliauskas #2

Kitas straipsnis

Omano Drifto Čempionato įdomybės

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos