Antrasis OIDC etapas: lietuvių kelionė podiumo link

Šiandien, Omano sostinėje, prasidėjo antrojo etapo poriniai važiavimai, kuriuose dalyvauja abu Lietuvos atstovai – Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba. Vakar vykusioje kvalifikacijoje, Andrius, surinkęs 85.7 taško užėmė 7 vietą, o Benediktas su 84 taškais užsitikrino 8 poziciją. Daugiau apie vakarykščius kvalifikacijos nuotykius ir trasos niuansus skaityk čia.

Top 32 kovos

Kvalifikacijos rezultatai lėmė, jog pirmame porinių važiavimų etape A. Vasiliauskas susitiko su japonu Tsasuba Takizawa, B. Čirba – su Omano sportininku Ibrahim Al Azri.

Dvikovoje su I. Al Azri, Benediktas atliko gerą važiavimą, iki galo išlaikė liniją, bei pasižymėjo beveik idealiai iniciacija lead’o pozicijoje. Omano atstovas klydo, o paskutiniame dvikovos važiavime neišvengtas ir kontaktas. Benediktas Čirba užsitikrino kelialapį į Top 16.

Tuo tarpu A. Vasiliauskas kovoje su T. Takizawa vargo neturėjo: važiuodamas pirmas atitrūko nuo varžovo ir išpildė trasos reikalavimus. Chase’o pozicijoje Andrius rėmė varžovo duris, kol T. Takizawa pasidavė spaudimui. Japonas išslydo iš trasos ir trenkėsi į sieną. Andrius Vasiliauskas patenka į Top 16!

Top 16 etapas

Antrame etape lietuviai susitiko su ukrainiečiais – Benediktas su Sergej Kremets, o Andrius – su Rostyslav Rarahovski.

B. Čirba, važiuodamas pirmas, buvo tikslus, o varžovas, S. Kremets, persimetime padarė kritinę klaidą. Antrame važiavime Sergėjus nebuvo idealus, sulėtėjo, todėl Benediktas padarė klaidą.

Top 8 vilnietis susitiks su kvalifikacijos nugalėtoju – Haitham Al Hadidi!

A. Vasiliauskas, kovoje su Rostyslav Rarahovski, parodė puikų lyderio važiavimą, o varžovas judėjo šiek tiek mažesniu kampu. Apsikeitus vietomis, išlaikydamas mažą kampą, ukrainietis pabėgo nuo lietuvio, tačiau tai neįtikino teisėjų. Pergalė – Andriaus rankose!

A. Vasiliauskas Top 8 sutiks Ahmad Daham!

Top 8 dvikovos

Benediktas, kovoje su kvalifikacijos nugalėtoju, H. Al Hadidi iš Omano – važiuodamas chase’o pozicijoje buvo prie varžovo durų. Antrame važiavime užsidegė Haitham variklis ir B. Čirba – Top 4!

A. Vasiliauskas ir A. Daham – užkūrė tikrą pirtį! Abu sportininkai nebuvo idealūs savo važiavimuose, todėl teisėjai skelbia OMT! Antrame važiavime, teisėjai pergalę skyrė Jordanijos sportininkui. A. Vasiliauskas iškrenta Top 8….

Pusfinalis

Benediktas Čirba kovojo su Ali Maksheed iš Kuveito. Važiuodamas pirmas, vilnietis išpildė kvalifikacijos liniją, o Ali išsitiesino. Apsikeitus vietomis B. Čirba neklydo ir pateko į finalą!

Finalai

Benediktas – Ahmad. Po pirmojo važiavimo pranašumas buvo jordaniečio pusėje, o antrame – pilotai susidūrė. Teisėjai kaltu pripažino A. Daham ir B. Čirba užlipo ant aukščiausio podiumo laiptelio! Lietuvis – antrojo Omano Drifto Čempionato etapo nugalėtojas!

Trečia vieta atiteko Steve Baggsy, kadangi jo priešininkas, Ali Maksheed, neišvažiavo į pakartotinę kovą.

Lietuvos sportininkų porinius važiavimus galite stebėti čia:

Paskutinis, trečiasis, čempionato etapas vyks už savaitės – vasario 17-18 dienomis.

Driftas.lt Tau pažada, jog sužinosi karščiausias naujienas – pirmas!

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Kuo stebina antrasis Omano Drifto Čempionato etapas?

Kitas straipsnis

2022 metų Drift Masters kalendorius

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos