Omanas – B. Čirba antras, čempionas – Baggsy!

Prieš mėnesį prasidėjęs, šiandien baigiasi Omano Drifto Čempionatas. 14:10 val. startuoja trečiojo etapo poriniai važiavimai. Kaip paskutiniame etape seksis lietuviams?

Vakar vykusioje kvalifikacijoje, Andrius Vasiliauskas užėmė šeštą, o Benediktas Čirba – 12-ąją vietą. Daugiau apie ją gali skaityti čia.

Vakar, Urta komandai, teko kariauti su generatoriaus problemomis, o šiandien – B. Čirbos BMW lūžo pusašis. Visgi pranešama, jog buvo rastas „kažkoks” pakaitinis variantas ir kregždė bus paruošta poriniams. Jeigu Benediktas patenka į Top 8 – jis tampa varžybų nugalėtoju.

Top 32

Kvalos rezultatai lėmė, jog aštuntoje Top 32 poroje Benediktas susitiks su Kuveito sportininku Salim Saraf, o A. Vasiliauskas, penkioliktojoje – su Turki Alzeer.

Trečiasis Omano drifto čempionato etapas, Top32. B. Čirbos kova su Salim Saraf. Pirmo važiavimo metu, persimetime, sportininkai turėjo lengvą kontaktą, bet tęsė kovą. Tuo tarpu antrojo važiavimo metu Benas nebuvo itin arti varžovo. One More Time!

Andrius Vasiliauskas susitko su Turki Alzeer. Pirmasis važiavimas – puiki Andriaus linija ir grubios Turki klaidos. Antrasis važiavimas – lietuvis neklysta.

One More Time kova. Pirmas važiavimas – mažos klaidos iš abiejų sportininkų. Antras važiavimas – geras Salim lead ir geras Beno chase. Teisėjai skiria dar vieną One More Time!

Antras One More Time. Pirmas važiavimas – labai panašios linijos! Antras važiavimas – per platus Salim lead’as, geras Beno chase’as. Top 16 Benas susitiks su Ahmed Al Amri.

Top 16 Andrius susitiks su Mohamad Chehab.

Top 16

B. Čirbos kova su Ahmed Al Amri. Pirmas važiavimas – geras Al Amri lead, geras Beno chase! Antras važiavimas – geras Beno lead, chase – klaida persimetime. Šio rezultato Benui užtenka, kad lietuvis taptų 2022-ųjų metų Omano čempionu!

Top 8 Benas susitiks su Ahmad Daham.

Andrius Vasiliauskas susitiko su Mohamad Chehab. Pirmasis važiavimas – Mohamad pirmoje zonoje atsitrenkė į lietuvį ir Andrius apsisuko, tačiau teisėjams nepatiko jo pasistatymas. Antrasis važiavimas – Andrius beveik visą laiko buvo šalia varžovo.

A. Vasiliauskas pasirodymą baigė Top 16.

Top 8

B. Čirbos kova su Ahmad Daham.

Pirmas važiavimas – Ahmad greitas lead’e, Benas antroje trasos dalyje lėtesnis! Antras važiavimas – geras Beno lead, bet A. Daham chase pozicijoje – beveik prie durų.

Benas baigia pasirodymą Top 8, tačiau tampa 2022-ųjų vicečempionu!

Porinius važiavimus kviečiam stebėti driftas.lt facebook ir instagram paskyrose.

Pažadam, jog karščiausias naujienas iš OIDC sužinosi pirmas!

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Omano kvalifikacija - A. Vasiliauskas užėmė 6 vietą, B. Čirba - 12-ą (video)

Kitas straipsnis

Informacija dėl metinės žiniasklaidos atstovo akreditacijos

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos