Lodzėje nugalėjo O. Evans, P. Wiecek tapo čempionu! (Čirbos gedimas)

Kvalifikacijoje Lodzėje nugalėjo Conor Shanahan – 98 taškai. Jo brolis surinko tiek pat ir užėmė antrą vietą, James Dean buvo trečias (95), Piotr Wiecek – ketvirtas (95).

Benediktas Čirba su 86 taškais liko 16 ir Top 32 kovos su Felix Lindvall. Verta paminėti, jog Beno komanda po kvalifikacijos ilsėtis nėjo. Mechanikai su prapūsta tarpine kovojo iki pat paryčių, tačiau į treniruotes išvažiavo.

Apie Andriaus Vasiliausko nuotykius skaitykite mūsų facebooke.

Top 32

Pirmame porinių etape iš kovos dėl čempionato titulo pasitraukė Conor – problemos su Toyota GT86 elektra. Starte taip pat nepasirodė B. Čirba.

Su Lietuva širdyje, pačia geriausia komanda trasoje ir tokiu būriu fanų tribūnose ir namuose 🇱🇹 Ačiū, kad esate kartu ne tik pergalės akimirkomis, bet ir tuomet, kai krentame. Drift Masters čempionatas baigtas, tačiau ne sezonas!

Benediktas Čirba
Benedikto Čirbos nuotr.

O štai ir priežastis, kuri užkirto kelią į TOP32. Trys iš septynių alkūninio veleno apkabų (kakliukų) – trūko.

Benediktas Čirba

Pasirodymus Top 32 taip pat Tor Arne Kvia, Oliver Randalu iš Estijos bei Steve Baggsy. Britas nugalėjo tęsti važiavimo dėl prasto ratų montuotojų darbo.

Top 16

Čia paaiškėjo šių metų Europos drifto čempionas. Jack Shanahan pralošė Juha Rintanen, o tuo momentu jau buvo patekęs į Top 8 – lenkas apgina titulą!

Top 8

Ketvirtfinalyje daugiausiai dėmesio susilaukė kova tarp James Deane ir Duane McKeever. Nors sirgaliai laukė OMT arba Duane patekimo į Top 4, tačiau teisėjai pergalę skyrė James.

Top 4

Pusfinalyje James pusfinalyje pralaimi Oliver Evans ir lieka be pergalių Drift Masters šiemet. Kitame pusfinalyje Piotr įrodo savo pranašumą prieš Dawid Karkosik.

Finalai

Kovoje dėl trečios vietos James susitvarko su Dawid, o Piotr klysta pasistatyme finale, dėl ko O. Evans patiria avariją. Pergalė atitenka Oliver.

Čempionate su 475 taškais nugali Piotr Wiecek, antrą vietą iškovoja Jack Shanahan, trečią vietą išsaugo Conor Shanahan.

B. Čirba čempionate liko dešimtas, A. Vasiliauskas – 26-as. Ketvirtoji Andriaus vieta Vokietijoje lieka geriausiu lietuvių pasiekimu šiemet.

Su pilna metine įskaita galite susipažinti čia.

Porinių lentelė:


Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
DRFTS / 808 Photography

Kas laimės Drift Masters? (situacija prieš Top 16)

Kitas straipsnis
808 Fotografija

808 fotografija serviruoja vaizdus iš DMEC

Susiję straipsniai:
Plačiau →

Ketvirtasis Drift Masters etapas

Jau rytoj ryte Driftas.lt komanda pajuda į Ryga, kur vyks ketvirtasis Drift Masters European Championship etapas. Bikerniekų trasoje…
Plačiau →

Benediktas Čirba kvalifikavosi 17-as

Šį savaitgalį Airijoje, Mondello trasoje, prasidėjo pirmasis Drift Masters European championship etapas, kuriame Lietuvą atstovauja Benediktas Čirba. Benas…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos