Pirmojo etapo geriausieji ir nepataikiusieji į klipus

Driftas.lt apžvelgia pirmąjį Lietuvos PRO lygos čempionato etapą. Tai mūsų asmeninė nuomonė apie sportininkų pasirodymą Kuršėnuose

Pliusai

Žydrūnas ir Simonas Vilčinskai. Kvalifikacijoje kiek netikėtai kvalifikacijoje nugalėjo Žydrūnas, o Simonas užėmė šeštą vietą. Verta paminėti, jog dar pernai Žydrūnas varžėsi semipro ir buvo antras metinėje įskaitoje. Jis Kuršėnuose dėl generatoriaus gedimo savo kovas baigė Top 4 etape, o Simonas Top 8 po OMT pralaimėjo etapo nugalėtojui Valdui Vindžigelskiui.

Valdas Vindžigelskis ir Simonas Vilčinskas. Aštuoni Nulis Aštuoni Fotografija nuotr.

Valdas Vindžigelskis. Pernai Raganų Katilo trasoje Valdas iškovojo savo pirmą pergalę (Top 4 nugalėjo Benediktą Čirbą), šiemet pirmame Baltijos čempionato etape pateko į finalą, o Kuršėnuose nugalėjo (Top 4 įveikė Andrių Vasiliauską). Kas bendro tarp šių varžybų? Lemiamos kovos jose vyko ant šlapios dangos.

Aštuoni Nulis Aštuoni Fotografija nuotr.

Ride It Out komanda. 2021-aisiais dar besivaržę semipro varžybose, šiemet Ignas Klimavičius ir Andrius Lapinskas išbandė save PRO lygoje ir neprisidarė gėdos. Kvalifikacijoje abu pateko tarp šešiolikos geriausių, o Andrius nuėjo iki Top 8, kur nusileido keturiskart Lietuvos čempionui Andriui Vasiliauskui.

Nepataikė į klipus

Linas Klevinskas. Pernai 11-ą vietą metinėje įskaitoje užėmęs družbos vairuotojas, Kuršėnuose net nepateto į Top 16.

Aštuoni Nulis Aštuoni Fotografija nuotr.

Donatas Macpreikšas, Simas Kvietkauskas ir Gediminas Ivanauskas. Pernai metais šie sportininkai metinėje įskaitoje užėmė trečią, šeštą bei septintą vietas atitinkamai, pirmame PRO etape savo pasirodymus baigė jau Top 16 etape.

Publika tikėjosi daugiau

Broliai Daunoravičiai. Treniruočių metu Norbe sulaužė kardaną, o kardanas padaužė tai, kas buvo šalia. Pasekmė – BMW F30 taip ir neišvažiavo į kvalifikaciją. Tuo tarpu Ignas po ilgo laiko tarpo grįžo į varžybas Lietuvoje ir daug kas kalbėjo apie jo pergalę 2015-aisiais Klaipėdoje ir galimą scenarijaus pasikartojimą.

Igno Daunoravičiaus pergalė Klaipėdoje

Visgi šiai dienai Ignui trūksta laiko už drifto automobilio vairo. Top 16 etape jis nusileido S. Vilčinskui.

Aštuoni Nulis Aštuoni Fotografija nuotr.

Andrius Vasiliauskas. Į Kuršėnus neatvažiavus Benediktui Čirbai, o Top 16 etape iškritus D. Macpreikšui, nemaža dalis publikos aukščiausią podiumo vietą rezervavo Andriui. Visgi ant šlapios dangos Top 4 etape geriau jautėsi V. Vindžigelskis ir kauniečiui atiteko trečia vieta.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Artimiausios kovos metinėse įskaitose

Kitas straipsnis

Paskutinį vasaros savaitgalį Rygoje rinksis geriausi Baltijos šalių drifteriai

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos