Ride It Out komandos patarimai ieškant partnerių

Atsakingas ruošimasis, bolidų konstrukcijos ir planuojami tikslai – šiuo metu tai kiekvieno drifterio kasdienybė. Kaip ir daugelis sportininkų, Ride It Out komanda sėkmingai rengia planus 2022-ųjų metų drifto sezonui. Rėmėjų paieška šiame sporte – viena iš aktualiausių sričių sėkmingam sezono startui. Tokios motyvacijos vedami, Ride It Out komandos pilotai, praplėtė bendradarbiavimą su Valvoline alyva bei toliau dirbs su Diesel Animals bei Vmsport Racing Performance Works.

Komandos nuotr.

Komandos lenktynininkas, Ignas Klimavičius, naujausiame video įraše pasakoja, kokius žingsnius reikia atlikti ir kokių priemonių imtis, jog pavyktų rasti naujus ir išlaikyti esamus rėmėjus.

Komandos nuotr.

„Darbą su rėmėjais išskirčiau į tris etapus: įsipareigojimai, atsakomybė, darbas”, – pasakoja Ignas. „Visų pirma – pasidarome savo sezono planą: varžybos, kuriose dalyvausime, renginių vietos, automobilio pristatymas. Tada nusibrėžiame (red. past.) atsakomybes bei stengiamės jas įvykdyti su kaupu. Na, ir, be abejo, pats turinys – medžiaga iš varžybų, nuotraukos, video, drift taxi. Juk suprantame, kad kuo geriau važiuosime trasoje, įdėsime daugiau darbo, tuo daugiau paramos galime gauti”.

Paramos rūšys ir kitos subtilybės

„Anksčiau buvo manoma, jog viskas ko reikia rėmėjui, tai lipdukas ant automobilio“

Ignas Klimavičius

„Anksčiau buvo manoma, jog viskas ko reikia rėmėjui, tai lipdukas ant automobilio”, – tęsia Ignas. „Dabar dirbame kitaip – atsiranda mainai, barteris, nuolaidos – taip sutaupytus pinigus skirti kitur”.

Išsamų pasakojimą žiūrėk čia ↓

Andriaus Lapinsko drifto profilis

Igno Klimavičiaus drifto profilis

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

2022-ųjų metų RDS tvarkaraštis

Kitas straipsnis

Vilnietė su galingu BMW padangas keičia kaip kojines

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos