Austrijoje nugalėjo C. Shanahan, Beno komentaras po avarijos

Šį savaitgalį vyksta antrasis Drift Masters European Championship etapas – geriausiai Europos drifteriai susirinko Austrijoje.

Kvalifikacijoje nugalėjo James Deane – 96 taškai. Antras Tor Arne Kvia – 95, trečias – pirmojo etapo nugalėtojas lenkas Piotr Wiecek (92). Benediktas Čirba surinko 90 taškų ir užėmė 9 vietą. Lietuvis Top 32 susitiks su pirmojo etapo finalininku Oliver Randalu.

Šis etapas nesėkmingai susiklostė Andriui Vasiliauskui – penktadienio treniruočių metu užstrigus S55B30 variklio siurbliui, viso gero pasakė ir stūmoklis. Kaunietis grįžo į Lietuvą ir su kitu BMW E92 iškovojo trečią vietą antrame Lietuvos drifto čempionato etape.

Top 32

Savo varžovus jau įveikė James Deane, Yaroslav Tresh, Conor Shanahan, Benediktas Čirba, Diogo Correia, Jakub Przygonski, Adam Zalewski, Nodo Kodua.

Tor Arne Kvia, Alex Holovnia, Stavros Grillis, Piotr Wiecek, Felix Lindvall, Lauri Heinonen, Jack Shanahan.

Pirmasis Benediktas Čirba – Oliver Randalu važiavimas. Geras Beno lead važiavimas, o estas nelabai spėja paskui savo varžovą. Antrasis važiavimas kaip pirmojo kopija – geras Oliver lead ir keletas Beno klaidų chase. OMT!

Drift Masters nuotr.

Baltijos sportininkų OMT. Vėl geras Beno lead ir kelios Oliver klaidos chase pozicijoje. Susikeitus vietomis, pirmame posūkyje O. Randalu sulėtėja, Benas saugosi ir išlekia iš trasos. Teisėjai pergalę skiria Benui, o mechanikų laukia karšta popietė.

Gaila, bet Top 16 – nestartuosime. Eurofighter’is patyrė per daug žalos, tad nespėsime. Nukentėjo intercoolerio jungtis su turbina, nuo variklio bloko nulūžo generatoriaus ausys, nusisuko lanzeronai, sulaužyta gazo sklendė, kiauras tepalo filtras, traversas, šakė, vairo kolonėlė, neaiški situacija su alkūniniu”.

Benediktas Čirba

Top 16 poros

James Deane – Yaroslav Tresh. Conor Shanahan – Benediktas Čirba.

Diogo Correia – Jakub Przygonski. Adam Zalewski (itin geras chase) – Nodo Kodua.

Tor Arne Kvia. Alex Holovnia – Stavros Grillis.

Piotr Wiecek – Felix Lindvall. Lauri Heinonen – Jack Shanahan.

Top 8 poros

James Deane – Conor Shanahan. Diogo Correia (leade numontavo galinę padangą) – Adam Zalewski.

Tor Arne Kvia – Alex Holovnia. Piotr Wiecek – Jack Shanahan (chase išlėkė iš trasos).

Drift Masters nuotr.

Top 4 poros

Conor Shanahan – Adam Zalewski (chase lūžo vairo kolonėlė ir išlėkė iš trasos).

Tor Arne Kvia (neužbaigė chase važiavimo) – Piotr Wiecek (klydo abiejuose važiavimuose).

Mažasis finalas

Adam Zalewski – Tor Arne Kvia (nesusitvarkė gedimo ir neatvyko į startą).

Drift Masters nuotr.

Finalas

Conor Shanahan – Piotr Wiecek.

Drift Masters nuotr.

Antrame Europos drifto čempionato etape nugalėjo Conor Shanahan finale įveikęs Piotr Wiecek. Trečia vieta atiteko Adam Zalewski iš Lenkijos, nes Tor Arne Kvia nesusitvarkė gedimo, kuris jį ištiko Top 4 ir neatvyko į startą.

Benediktas Čirba savo kovas baigė Top 16 etape po OMT kovos su Oliver Randalu. Dėl esto kaltės vilnietis išlėkė iš trasos, priekiu trenkėsi į padangas. Dėl patirtų randų, BMW neišvažiavo į Top 16 kovas.

Drift Masters nuotr.

Trečias Drift Masters etapas vyks liepos 1-2 dienomis Švedijoje. Drivecenter arena AB yra nauja trasa čempionato kalendoriuje.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Astralas Production nuotr.

2022 LDČ: PRO lyga | 2 etapas

Kitas straipsnis

2022 ESDA 1 etapas | Lietuvių startas

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos