One More Shot

Drift Reunion aidai – ką drifteriai planuoja ateinančiam sezonui?

Gruodžio 3 dieną vykusioje parodoje drifteriai parodė ir papasakojo, ko laukti fanams ateinančiame sezone.

Gruodžio 3 dieną vykusioje parodoje drifteriai parodė ir papasakojo, ko laukti fanams ateinančiame sezone.

Benediktas Čirba pristatė savo naują važiuoklės pasirinkimą. Dauguma tautiečių naudoja IRP gaminius, tačiau Benas ateinančiame sezone pasirodys su Wisefab gamintojo priekine bei galine važiuokle. Kodėl toks pasirinkimas Benas kolkas neatskleidžia. Kur galėsime išvysti jį kitą sezoną taip pat dar nėra žinoma.

One More Shot

Andrius Vasiliauskas iš arčiau aprodė tai, ko dar Lietuvos drifto fanai iki šiol nematę: G82 kėbulo BMW M4, kuris bus aprengtas IRP važiuokle. Jėgainę Andrius pasirinko tokią pat kaip ir praėjusį sezoną – naujame bolide bus BMW S55B30 variklis. Jau vasario mėnesį planuojama užkurti naują automobilį. Ateinantį sezoną drifteris planuoja dalyvauti Lietuvos PRO lygoje ir Drift Masters Europos čempionate.

Voxee Media

Kęstutis Petronis ateinančiam sezonui ruošiasi stipriai. Naujas BMW E82 “pirmukas” su mūsų drifto scenoje retai matomu LS V8 varikliu tikėtina, jog vers putą Lietuvos PRO lygoje.

Drift Happens komandoje atsirado neeilinis BMW F22 pasipuošęs HGK kevlaru ir Wisefab važiuokle. Panašu, kad komandą ateinančiame sezone dažniausiai išvysime PRO lygoje. Komandą taip pat papildė naujas drifteris Tautvydas Šalčius, kuris pristatė savo BMW E82 su BMW V8 varikliu. Jo planas dalyvauti Semi-Pro varžybose.

Mano automobilyje jokių atnaujinimų nebus

Deimantė Radzevičiūtė

Tautvydas Gylys taip pat renka antros serijos BMW F22 su 2JZ jėgaine bei sparčiai populiarėjančia Lietuvoje Wisefab važiuokle. Drifterį ateinančiame sezone tikimės išvysti Lietuvos PRO lygos etapuose. IRT OlyBet komandą galima bus išvysti ir kitose lygose, sklinda kalbos, kad komandos automobilius papuoš nauji dizainai.

Kęstutis Telmentas kitam sezonui planuoja atsinaujinti, savo chuliganą iškeis į labai populiarų pasirinkimą 2023 metų sezone, antros serijos BMW F22.

Ateinančiame sezone Lietuvos PRO lyga panašu stipriai paaugs iš techninės pusės, daugybė naujų konkurencingų automobilių papildys automobilių parką. Taip pat tikimasi išvysti keletą naujų alkanų pilotų peršokančių iš semi-pro lygos. Ko gero populiariausias automobilio pasirinkimas ateinančiam sezonui bus “antrukas” BMW F22 – jų kitą sezoną išvysime tikrai ne vieną.

Nuotraukos: Voxee Media, Dvam_Keturi media ir One More Shot.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
DRFTS

Vaizdai iš Drift Reunion klasės susitikimo

Kitas straipsnis
Voxee MEDIA

Videografų įspūdžiai iš klasės susitikimo (Krebždesys, IRT, 4shift, Paukštys)

Susiję straipsniai:
Elephant drift nuotr.
Plačiau →

Driftas + hip hop’as

Augant Lietuvos drifto scenai, vis daugėja įvairių drifterių kolaboracijų. Tiesa, dažniausiai šie projektai yra reklaminiai, kai sportininkas ar…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos