Išskirtinis turinys registruotiems vartotojams

Padangos jau šiltos, tad kelionę skelbiam pradėtą!

Laukia ilga trasa ir iššūkių pilni posūkiai, tačiau tai tik proceso dalis. Mums, driftas.lt komandai, svarbiausia užtikrinti, jog Tu, drifto fane, patogiai sėdėtum keleivio sėdynėje – susipažink su registruoto, driftas.lt puslapio, vartotojo privalumais!

Štai kas Tavęs laukia įžengus (tiksliau – įsiregistravus 😉) į FANŲ ZONĄ:

→ Drifterių profiliai iš visų lygų

Čia rasi visą reikalingą informaciją apie pasirinktą drifterį: nuo amžiaus iki turimų trofėjų. Išskirtinai galėsi matyti kvalifikacijos vidurkį ir laimėjimo/pralaimėjimo santykį.

→ Sezono ir etapų rezultatų lentelės bei suvestinės

Rezultatų skiltyje sužinosi drifterių pozicijas esančiose lygose – viso sezono ir skirtingų etapų metu. Taip pat, galėsi patikrinti, kiek taškų surinko Tavo mėgstamiausias sportininkas.

→ Drifterių statistika

Šioje FANŲ ZONOS skiltyje rasi daugiau informacijos apie drifterio automobilį, sužinosi geriausią kvalifikacijos rezultatą, reitingą pagal variklio galią ir ne tik!

→ Sezono apžvalgos

Kad laukiant sezono vakarai nebūtų nuobodūs, kartu su Astralas Production, pristatome Tau išsamių sezono apžvalgų rinkinį – tiesiai iš aukščiausias vietas užimančių, Lietuvos Drifto Čempionato, PRO lygos, drifterių! Visas serijas rasi skiltyje Serialai.


Nepraleisi naujausių istorijų, varžybų kalendorių, intriguojančių ir šmaikščių video, drifto atributikos klasikos – StatauSkersą™ ir kito išskirtinio turinio, kurį galėsi pamatyti pirmas! O prasidėjus sezonui, pristatysime Tau ir kruopščiai parengtas PRO lygos etapų analizes!

Kviesk draugą registruotis, rekomenduok puslapį kolegai ir atmink, kad čia rasi viską apie driftą – po vienu stogu!

Šeriam ir iki greito!
Driftas.lt komanda

Ankstesnis straipsnis

Formula Drift varžybų vadovas atsako į svarbiausius klausimus

Kitas straipsnis

Valdas Vindžigelskis #4

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos