T. Danielius antrame street etape iškovojo savo pirmąjį podiumą!

Džiaugsmingas savaitgalis ir vėl pasitiko Elephant Drift Team komandą, tik šįsyk STREET lygos antrame etape, Marijampolėje. Komandai atstovavo keturi nariai: Domantas Skučas, Elvinas Jaruševičius, Andrius Juškevičius ir Tadas Danielius.

Šiame etape kvalifikacijos kartelė buvo iškelta labai aukštai, pereinamasis balas į Top 48 kovas buvo net 79 balai. Elvinui pavyko surinkti 91 balą (12 vieta), Andriui 92 (8 vieta), o Tadui 93 (5 vieta). Domantui, deja kvalifikacijos nepavyko įveikti pasirinkus per daug sukibimo turinčias padangas bei pervertinus automobilio galimybes.

Poriniai

Top 32 kovos nenusisekė pirmojo etapo laimėtojui Andriui Juškevičiui. Chase važiavime atsitrenkęs į blokus pralaimėjo dvikovą ir baigė savo kovas.

Elvinui Top 32 etape teko susidurti su Modestu Jaručiu. Po pirmos įnirtingos kovos paskelbus OMT, pilotams teko važiuoti dar kartą. OMT kova nulėmė, jog teisėjai pergalę skyrė Elephant Drift Team komandos nariui.

Tadas Danielius pirmoje kovoje gana nesunkiai įveikė BMWFAN komandos narį Deividą Kuncaitį ir Top 16 kovoje susitiko su Elvinu. Kaip ir buvo galima tikėtis, komandos nariai draugiškai sutarė, jog pasistengs suvažiuoti kuo gražesnį porinį važiavimą. Kaip pasakė, taip padarė – OMT! Po pakartotinės dvikovos pranašesnis buvo Tadas.

Judėdamas toliau, Top 8 įtikinama persvara įveikęs savo varžovą, Tadas vienoje iš paskutiniųjų dvikovų pasitiko gerai žinomą komandos bičiulį, IRT-Olybet komandos atstovą bei kvalifikacijos nugalėtoją Aivarą Maciulevičių. Sportininkai padovanojo labai nuostabų porinį važiavimą žiūrovams, ko pasėkoje sulaukė OMT! Deja, bet Aivarą OMT dvikovos lead važiavime šiek tiek pavedė technika ir pergalę nuskynė Tadas Danielius.

Finale susitiko su Laurynu Jurčiukoniu iš SideToSide komandos. Tado lead važiavimas buvo su keletu klaidelių, bet chase važiavimas tikrai nepaliko abejingų, tačiau to neužteko tapti nugalėtoju ir teko tenkintis iškovota 2-ąja vieta. Tado sąskaitoje tai buvo pirmas iškovotas titulas per visą karjerą! O dabar visas laikas ir pasiruošimas skiriamas STREET bei SEMI-PRO lygos etapams Alytuje, liepos 1-2 dienomis.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Elephant Drift Team apžvelgia uphillą (video)

Kitas straipsnis

Drifto karaliene tapo I. Senkutė, „Arena Drift CUP“ nugalėjo A. Maciulevičius

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos