Lietuvos Drifto Čempionatas

Pro lyga

VietaDrifterisE1: KuršėnaiE2: KačerginėE3: KuršėnaiE4: Raganų katilasE5: KačerginėE6: BikerniekiVisi taškaiĮskaitiniai taškai
1Benediktas Čirba97.4097.2068.6086.10109.6086.80545.70477.10
2Andrius Vasiliauskas109.30109.1067.6067.4059.3068.80481.50422.20
3Donatas Macpreikšas8667.8054.7029.0096.0096.10429.60400.60
4Valdas Vindžigelskis67.3077.7032.40107.5068.8055.60409.30376.90
5Arūnas Černevičius58.9059.2067.7067.5058.2029.90341.40311.50
6Simas Kvietkauskas67.20107.9057.7077.50310.30310.30
7Gediminas Ivanauskas67.9058.9066.2032.0058.6032.80316.40284.40
8Giedrius Zabulionis56.7058.2068.6032.00215.50215.50
9Gediminas Levickas58.5068.4087.100214.00214.00
10Kęstutis Telmentas77.90 86.20 56.70 30.00 57.90 57.75190.90190.90
VietaDrifterisE1: KuršėnaiE2: KačerginėE3: KuršėnaiE4: Raganų katilasE5: KačerginėE6: BikerniekiVisi taškaiĮskaitiniai taškai
11Linas Klevinskas58.3032.1031.7068.80190.90190.90
12Arūnas Paulavičius31.6057.7031.0058.00178.30178.30
13Norbertas Daunoravicius57.4057.6056.60171.60171.60
14Aurimas Vaškelis84.2069.60153.80153.80
15Oskaras Juodis68.4065.600.00134.00134.00
16Simonas Vilčinskas0.0068.5057.90126.40126.40
17Mindaugas Cibulskis68.100.0031.0099.1099.10
18Kristjan Salmre94.9094.9094.90
19Vygantas Rimkus31.000.0058.10 0.0089.1089.10
20Raivis Alkšars76.6076.6076.60
VietaDrifterisE1: KuršėnaiE2: KačerginėE3: KuršėnaiE4: Raganų katilasE5: KačerginėE6: BikerniekiVisi taškaiĮskaitiniai taškai
21Janis Jurka59.2059.2059.20
22Žydrūnas Vilčinskas58.8058.8058.80
23Igor Martynov58.5058.5058.50
24Kęstutis Kelpša58.4058.4058.40
25Darius Turevičius57.700.0057.7057.70
26Hans Christian Kull57.7057.7057.70
27Evaldas Šiliauskas57.4057.4057.40
28Gediminas Žigutis57.0057.0057.00
29Silvestras Bieliauskas56.6056.6056.60
30Tomas Malkauskas56.7032.5089.2032.50
VietaDrifterisE1: KuršėnaiE2: KačerginėE3: KuršėnaiE4: Raganų katilasE5: KačerginėE6: BikerniekiVisi taškaiĮskaitiniai taškai
31Paulius Petraitis0.00 32.0032.0032.00
32Deimantė Radzevičiūtė 31.6031.60 31.60
33Sandra Janušauskaitė 0.00 30.10 0.00 0.00 0.0030.1030.10
34Linas Jančaras 30.0030.0030.00
35Paulius Petrauskas 0.000.000.00
36Natas Čižikovas 0.000.000.00
Ups.
Tik registruoti vartotojai mato šį turinį. Registruokis ir žiūrėk!

Semi-Pro lyga

VietaDrifterisE1: E2:E3: E4: E5: E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
1Salvijus Budrys58.7108.434.233.658.887.1380.8347.2
2Žydrūnas Vilčinskas33.268.667.858.486.659.6374.2341
3Nerijus Petrulis58.968.158.286.83357.4362.4329.4
4Kęstutis Petronis10933.377.3108.4328328
5Paulius Laurinkus33.933.358.796.76867.4358324.7
6Simonas Ivanovas032.585.433.996.459.2307.4307.4
7Aleksandras Ivanovas59.132.158.358.458.267.5333.6301.5
8Tautvydas Gylys69.557.2108.434.231300.3300.3
9Andrius Lapinskas9
32.758.277.533.167.3277.8268.8
10Augustinas Jankevičius58.357.731.858.431.931.9296.5264.7
VietaDrifterisE1:E2:E3:E4:E5:E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
11Ignas Klimavičius33.885.433.333.131.3
77.1294262.7
12Vytautas Čaplikas69.232.957.633.26830.9291.8260.9
13Tomas Liutkevičius33.277.71098.56.632.1267.1260.5
14Karolis Kolosovas9732.53458.7032.7254.9254.9
15Deividas Taraskevičius68.457.833.158.831.7249.8249.8
16Paulius Kubilius07.896.132.9108.9245.7245.7
17Donatas Stundžia33.732.756.958.858.2240.3240.3
18Andrius Poška58.732.368.633.131.70224.4224.4
19Edgaras Kilbovskis33.333.37.633.859.357.5224.8217.2
20Julius Mockevičius58.558.132.933.33331.5247.3215.8
VietaDrifterisE1:E2:E3:E4:E5:E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
21Rimvydas Narauskas9.132.3
68.98.458.231.7208.6200.2
22Laurynas Anoška95.97.596.5199.9199.9
23Robertas Šalkauskas33.432.431.968.631.3197.6197.6
24Oskaras Juodis33.932.433.7697.16.5182.6176.1
25Natas Čižikovas9.168.432.23331.3174174
26Yakub Tarasevich69033.468.5170.9170.9
27Stasys Šliumpa87.87.556.266.7146.2146.2
28Tadas Gvozdas58.632.833.88.26.95.8146.1140.3
29Indrė Senkutė- Gedgaudienė959.28.332.531.1140.1140.1
30Lukas Banevičius33.187.28.13356.4145.8138.6
VietaDrifterisE1:E2:E3:E4:E5:E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
31Stanislovas Kristutis143.3137.7
32Paulius Ramanovas130.4130.4
33Ignas Kringelis124.7124.7
34Norbertas Daunoravičius123.6123.6
35Deimantė Radzevičiūtė123.2123.2
36Andrius Mikulskis112112
37Vaidas Šmoilovas111111
38Linas Čerauskas114.1110.6
39Igor Martynov109.4109.4
40Imantas Majauskas108.7108.7
41Arūnas Paulavičius104.2104.2
42Jokūbas Pauliukėnas103.5103.5
43Edgaras Liutkevičius101.8101.8
44Benediktas Januška96.796.7
45Justinas Pečiukonis9292
46Andrius Vasiliauskas89.689.6
47Eimantas Subačius89.189.1
48Andrius Giraitis86.586.5
49Mantas Kanapeckas83.783.7
50Marius Vasiliauskas75.175.1
VietaDrifterisE1E2E3: E4: E5: E6: Visi taškaiĮskaitiniai taškai
51Paulius Balzaris68.5
52Tadas Danielius65.7
53Tomas Malkauskas61.1
54Arnas Dyburis59
55Paulius Petrauskas43.9
56Sandrius Gančierius42.2
57Kęstutis Telmentas41.5
58Laimutis Sadeckas38.8
59Vilius Laukys38
60Marius Kurpė36.7
61Arturs Fedins33.8
62Evaldas Šiliauskas32.2
63Laurynas Rudinskis32
64Edvinas Litvinskas23.6
65Justinas Žebarauskas23.4
66Jevgenij Melichov23
67Mindaugas Sadauskas20.3
68Kristiana Lapinskaitė20
69Paulius Karklelis19.4
70Bronius Skudutis18.5
71Ignas Tamulevičius16.7
72Eugenijus Simokaitis16.4
73Rytis Bužavas15.9
74Aidas Kananavičius15.8
75Marius Kurnickas14.2
76Edgaras Klepšys14
77Dainius Dručiūnas13.5
78Sandra Janušauskaitė12.2
79Gediminas Žigutis9
80Andrėj Osadčij8.6
81Egidijus Didžiulis8.2
82Robertas Rapkauskas8.2
83Egidijus Vasiliauskas8
84Marius Mažvila7.8
85Tomas Markūnas7.7
86Paulius Petraitis7.2
87Laimonas Laukys7.1
88Ivan Savickij5.3
89Andrius Stepulevičius4.9
90Gytis Pietuchas4.5
91Arvistas Keras0
92Evaldas Bliujus0
93Milvydas Baukys0
94Mindaugas Grigas0

Street lyga

VietaDrifterisE1:E2: E3: E4: E5: E6: Visi taškaiĮskaitiniai taškai
1Nerijus Petrulis56.996.333.796.495.1108.4486.8453.1
2Augustinas Jankevičius58.468.2108.358.532.396.2421.9389.6
3Žydrūnas Vilčinskas33.786.796.433.767.887.2405.5371.8
4Eimantas Subačius30.632.986.758.6107.168.6384.5353.9
5Eimantas Kindurys57.5108.458.17.65858.1347.7340.1
6Mantas Kanapeckas75.23333.3107.957.258.7365.3332.3
7Leonid Kapustin32.168.357.533.984.468344.2312.1
8Povilas Brazauskas56.857.976.685.631.98.6317.4308.8
9Ignas Kringelis32.658.57.578.157.868.4302.9295.4
10Žygimantas Buožius57.65832.677.258283.4283.4
VietaDrifterisE1: E2: E3: E4: E5: E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
11Edvinas Rauktys57.2337.658.857.468.1282.1274.5
12Deividas Stankevičius66.358.257.858.431.732.6305273.3
13Jonas Jastrumskas106.533.332.37.267.533.6280.4273.2
14Vilius Laukys31.857.732.757.858.3238.3238.3
15Laurynas Skrickis31.268.17.567.658232.4232.4
16Edvinas Litvinskas95.932.833.4832.333.3235.7227.7
17Jokūbas Pauliukėnas84.57.86.857.73232.8221.6214.8
18Paulius Balzaris31.657.858.632.933.1214214
19Eimantas Šukys31.18.257.333.631.858.8220.8212.6
20Martynas Deksnys32.83333.36633.8198.9198.9
VietaDrifterisE1: E2: E3: E4:E5:E6:Visi taškaiĮskaitiniai taškai
21Mantas Maišimas204.7197.2
22Tautvydas Gylys190.7190.7
23Arnas Gailevičius193.8186.3
24Marius Ališauskas185.5 185.5
25Irmantas Četrauskas178.1178.1
26Vytautas Šimėnas178.3170.7
27Simas Valinskas165.8165.8
28Indrė Senkutė- Gedgaudienė165165
29Sandrius Gančierius147.8147.8
30Geraldas Čelyševas146.6146.6
VietaDrifteris1 etapas2 etapas 3 etapas 4 etapas 5 etapas 6 etapas Visi taškaiĮskaitiniai taškai
31Jevgenij Melichov146
32Linas Čerauskas145
33Laurynas Jurčiukonis139.4
34Eugenijus Simokaitis137.4
35Marius Kurpė137.2
36Edvinas Balčiūnas136.6
37Lukas Butkus133.7
38Kasparas Liktaravičius133.5
39Tadas Danielius131.9
40Rokas Micevičius131.9
41Nedas Burneikis117.7
42Paulius Ramanovas104.8
43Edvinas Savickas104.5
44Remigijus Pavydis96.9
45Gediminas Raila96.9
46Edgar Kochanovskij95.4
47Paulius Kavaliauskas90.4
48Daniel Fedorovič89.8
49Audrius Vilkauskas89
50Aivaras Maciulevičius87.3
VietaDrifteris1 etapas2 etapas 3 etapas 4 etapas 5 etapas6 etapas Visi taškaiĮskaitiniai taškai
51Aidas Kananavičius
52Mindaugas Sadauskas
53Mantvydas Puteikis
54Giedrius Venckevičius
55Dainius Dručiūnas
56Mindaugas Petrauskas
57Gytis Pietuchas
58Justinas Žebarauskas
59Tomas Zubė
60Deividas Jovaiša
61Dominykas Nemura
62Tomas Kananavičius
63Rapolas Staškus
64Paulius Liatukas
65Julius Juška
66Aivaras Jonikavičius
67Paulinas Dzenkauskas
68Andrej Dmitrov
69Matas Gaučas
70Vilius Pieža
71Marius Buntinas
72Tomas Jankūnas
73Tomas Stankevičius
74Andrius Vasiliauskas
75Tadas Dambrauskas
76Giedrius V. Venckevičius
77Mindaugas Bekeris
78Arvistas Keras
79Arnas Skirpstūnas
80Kristiana Lapinskaitė
81Jonas Jurjonas
82Artiom Blinov
83Paulius Vitonis
84Paulius Šidlauskas
85Egidijus Didžiulis
86Bronius Skudutis
87Vaidas Gaidukevičius
88Vytautas Žutautas
89Tomas Markūnas
90Lukas Černiauskas
91Vidmantas Vaitkus
92Deimantas Einingis
93Vitalijus Daukšas
94Edgar Valiuk
95Arnas Mikuckis
96Ernestas Sudaris
97Kristupas Stiklius
98Povilas Basevičius
99Deividas Mištautas
100Aivaras Četrauskas
Vitas Žukauskas
VietaDrifterisE1: E2: E3: E4: E5: E6: Visi taškaiĮskaitiniai taškai
101Tadas Karpavičius
102Marijus Mikelis
103Aldas Eglynas
104Deimantas Adomavičius
105Aivaras Žuromskas
106Karolis Jurgaitis
107Aleksandras Podagėlis
108Paulius Bernikas
109Gustas Tamošiūnas
110Arnoldas Čiukna
111Arminas Jakšta
112Sigitas Mockus
113Edvinas Paketuras
114Mantas Žiulpys
115Valdas Varapnickas
116Matas Liberis
117Justinas Muravskis
118Laimonas Laukys
119Marius Kurnickas
120Vitas Žukauskas
121Erikas Jurkus
122Alexander Zakharov
123Domantas Skučas
124Juozas Lukošius
125Laimonas Palekas
126Balys Karazija
127Skirmantas Ruginis
128Mantas Augustinas
129Lukas Šakalys
130Dainius Snetkovas
131Aurimas Juchnevičius
132Edgaras Doveika
133Karolis Ališauskis
134Kasparas Plučas
135Mindaugas Grigas
136Simonas Maldonis
137Tomas Malkauskas
138Ivan Savickij
139Edgaras Klepšys
140Justas Cemnolonskis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos