Drift Kings

Drift Happens komanda iš Vengrijos atsivežė dvi taures

į savaitgalį Vengrijoje automobilių padangas efektingais dūmais vertė keturi Lietuvos sportininkai. Budapešto priemiestyje vyko pirmieji šių metų Vengrijos ir Drift Kings čempionatų etapai, o į mūsų šalį buvo atvežtos net dvi taurės.

Drift Kings čempionato moterų įskaitoje puikiai pasirodė Sandra Janušauskaitė. Vilnietė nugalėjo kvalifikacijoje bei pateko į finalą, kuriame nusileido Rumunijos atstovei Natalia Iocsak.

Vengrijos čempionato kvalifikacijoje nugalėjo Gediminas Levickas, kurio geriausias važiavimas buvo įvertintas 91 balu. Į Toyota GT86 persėdęs Lietuvos vicečempionas tik finale nusileido 16-ą vietą pernai metų Drift Masters čempionate užėmusiam vengrui Kevin Piskolty.

Taip pat šie sportininkai susitiko Drift Kings čempionato pusfinalyje. Įvykus pirmiesiems važiavimams nugalėtojas nebuvo paskelbtas ir teisėjai skyrė papildomą kovą. Deja, po pirmojo trasos įveikimo, sprogo vilniečio Toyota GT86 smagratis ir G. Levickas turėjo trauktis iš kovos bei tenkintis ketvirta vieta.

Laurynas Jurčiukonis kvalifikavosi šešioliktas ir Drift Kings pasirodymą baigė Top 32 etape, o Silvestras Bieliauskas nestartavo kvalifikacijoje dėl variklio gedimo.

Čempionato įskaita.

Antrasis Drift Kings čempionato etapas vyks gegužės 20-21 dienomis Graikijoje.


Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Matsurio nuotraukos - Dvam_Keturi, G Vision

Kitas straipsnis

„Arena Drift CUP“ pilotai šiemet varžysis pagal „Limited Tyre“ taisyklę

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos