[UNN]RELIABLE, matsuri dvasia

[UNN]RELIABLE – jauna, stilinga drifto komanda susibūrusi 2022 metų rudenį. Viskas prasidėjo nuo meilės automobiliams ir driftui.
[UNN]RELIABLE – jauna, stilinga drifto komanda susibūrusi 2022 metų rudenį. Viskas prasidėjo nuo meilės automobiliams ir driftui.

Komandos susibūrimas

Viskas prasidėjo, nuo Dominyko (Bankio) pasiūlymo Kasparui nufilmuoti gatvės drifto vaizdo įrašą. Robertas jau buvo susipažines su Kasparu, kai pirko variklį. Gatvės drifto jis nepalaikė, tačiau likusi komandos dalis važiavimu gatvėse toliau užsėminėjo. Per draugų ratą atsirado ir Lola, jai labai patiko Kasparo automobilio stilius ir puikiai tiko jos kūrybai.

Gali būti 7 žmonės vaizdas
FOTO: Danius Media

Iš kur atsirado kregždės

Visi komandos narių turėti automobiliai atspindėjo kažkokį stilių ir kažkuo išsiskyrė iš aplinkos. Drifteriai dar vis lieka prie E36 kėbulo, nes šie jiems valdosi smagiausiai ir šiai komandai gana svarbus dalykas, atrodo stilingai, na ir dalys kolkas yra prieinamų kainų.

Automobilių istorijos

Pirmasis Kasparo automobilis: BMW E36 318i sedanas, kuriam pirmas patobulinimas buvo pjautos spyruoklės.

Kitas buvo įsigytas 2018 metais, BMW E36 universalas 323i. Su šiuo automobiliu Kasparas išgyveno pirmus važiavimus ant šlapios dangos. Automobilyje nebuvo nei išsukimo, nei virinto reduktoriaus, nei hidraulinio rankinio. Pasibaigus kėbului, Kasparas variklį pardavė Robertui, nuo to momento ir prasidėjo jų pažintis.

Dabartinis drifterio automobilis: 325i kregždė sedanas su M50B25. Ji buvo nupirkta techniškai paruošta driftui, tereikėjo pasidaryti išvaizdą.

Užkalus Kasparo kasidenio automobilio varikliui atsirado dar vienas BMW E36 316i kompaktas, kuris irgi prašėsi galingesnio variklio, tad užkalė ir 1.6 variklis. Drifteris perpirko komandos nariui Robertui kadaise parduotą e36 universalo variklį ir jį susikrovė į kompaktą. Nuo tos akimirkos kompaktas tapo “daily drift car”

(Nuotraukoje Kasparas švenčia universiteto baigimą)

Roberto pirmieji automobiliai buvo kiek kitokie, pirmasis buvo Ford Sierra kupe su 2.0 litrų varikliu. Nupirktas netyčia, sužinojus, kad važiuojantis automobilis vežamas į metalo supirktuvę.

2015 metais, kitas drifterio automobilis buvo daug kam žinoma žalia Ford Sierra su BMW V8 4.4 litro varikliu ir priekine BMW važiuokle, pilnais lankais ir kitais reikalingais modais. Su ja Robertas dalyvavo Semi-Pro lygoje ir yra nusinešęs ne vieną podiumą.

2018 metais buvo pradėtas rinkti komandos teigimu dar vienas nelogiškas automobilis. Tai buvo keturvietis Lexus GS430 drift taxi automobilis.

2021 metais jis buvo parduotas, o žalia Sierra kuriam laikui priparkuota garaže. Robertas negalėjo būti, be važiuojančio automobilio, tad nusprendė įsigyti baltą BMW E36 316i universalą. Į jį buvo sudėtas 323i variklis pirktas iš Kasparo, kurį po universalo žūties Kasparas vėl perėmė ir naudoja savo kompakte.

Atėjo mintis kad negalima likti be važiuojančios mašinos, tad prasidėjo kregždžių era.

[UNN]RELIABLE

Universalo kėbului pasibaigus atsirado dar vienas BMW E36 sedanas naujesniu 2.5i varikliu.

Komandai sparčiai judant Lola sužavėta Kasparo ir Roberto vairavimo gavo įkvėpimo ir vieną dieną Roberto parodytas skelbimas lėmė dar vieno E36 atsiradimą komandoje. “Kregždžių” kolekciją papildė BMW E36 kompaktas su M54B25 varikliu.

Drift Matsuri

Visa komanda vieningai sako, kad jiems Drift Matsuri yra chaosas, bardakas, kuriame jie gali pilnai atsiskleisti ir pajusti visą drifto malonumą. Todėl kenčia jų automobilių kėbulai, tačiau dar nei vieno Drift Matsuri nepraleido ir nepalnuoja praleisti ateityje. Jie sako, kad Drift Matsuri yra jų stichija. Nei viname drifto festivalyje jie neliko nepastebėti dėl artimų porinių ir išsiskiriančių automobilių.

Gali būti 3 žmonės vaizdas

Drifto trūkumai Lietuvoje

Komanda pabrėžė, kad yra trūkumas lengvai prieinamų trasų ar aikštelių, kur būtų galima legaliai treniruotis. Šis klausimas lietuvius drifterius kankina nuo pat pradžios. Taip pat komandos nariai pasigenda ir automobilių įvairovės, bet supranta kad didelės įvairovės nėra dėl ribotų biudžetų ir atsarginių dalių pasirinkimo.

Lietuvoje driftas labai jaunas sportas ir galima matyti kaip viskas gražiai vystosi palaipsniui, reikia tik nesustoti judėti į priekį.

[UNN]RELIABLE

Kur bus galima susipažinti su komanda iš arčiau ?

Komanda rengia automanų susibūrimą Marijampolėje. 

‘’[UNN]RELIABLE Drift & Car Show Invitational !

Galima bus pamatyti ne tik stovinčių ir gražiai atrodančių automobilių, bet ir šonu slystančių kovinių bolidų.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

„Arena Drift CUP“ pilotai šiemet varžysis pagal „Limited Tyre“ taisyklę

Kitas straipsnis

Elephant Drift Team komandos rezultatai

Susiję straipsniai:
Plačiau →

Ivanulės tarpsezonis

Europos drifto čempionatai baigėti, o artimiausios sezoninės varžybos startuos balandį Vokietijoje, kur vyks pirmasis Nurburgring Drift Cup čempionato…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos