Omano Drifto Čempionatas stebina netikėtumais

„Negaliu pasakyti kodėl taip yra, bet faktas tas, kad kažkokia nelaiminga man ši mašina“ – komentarą pradeda lietuvis Andrius Vasiliauskas. Vėlai vakare sulaukę savo automobilių, Lietuvos atstovai nešvaistė laiko ir skubėjo tikrinti turimą techniką. Nors vakar viskas veikė puikiai, šiandien – istorija kiek kitokia.

Rytinių treniruočių metu, parodęs puikų važiavimą, Andrius Vasiliauskas susidūrė su problema – švaistiklis pasakė labas rytas ir užsidegė automobilio variklis.

„Jaučiuosi išgelbėtas, panašu kad Dievas yra!“

Andrius Vasiliauskas

Tačiau ne viskas prarasta – vietinis drifteris ištiesė pagalbos ranką Andriui – paskolino savo Nissan 370z, su 2JZ, o lietuvis sėkmingai tęsė kvalifikaciją. Surinkęs 84,30 taškų, Andrius ramiai laukia porinių pradžios.

Likusiems etapams, A. Vasiliauskas planuoja atsigabenti naują variklį ir sėkmingai pabaigti šį Omano Drifto Čempionatą.

Benediktas Čirba, su skolintu komandos draugo automobiliu – BMW E36, kvalifikacijoje pasirodė puikiai ir surinkęs 91,70 taško, be didelių nesklandumų laukia Top32 kovų.

Jordanijos atstovas Ahmad Daham vakarykštėje kvalifikacijoje surinko 95 taškus. Šiandien pirmas Martin Richards, su 95,30 taškų.

Galutinėje kvalifikacijos įskaitoje B. Čirba užima 5-ąją vietą, Andrius Vasiliauskas – 14-as.

Porinių važiavimų pradžia – 14:10 Lietuvos laiku.

Ankstesnis straipsnis

Miglotas Omano Drifto Čempionato startas

Kitas straipsnis

Permainos, liepsnos ir bučiniai su atitvarais: baigėsi pirmas OIDC etapas

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos