Permainos, liepsnos ir bučiniai su atitvarais: baigėsi pirmas OIDC etapas

Panašu, jog Drifto Dievai dėliojo savo kortas Omano Drifto Čempionate – Andrius Vasiliauskas pasitraukė iš pirmojo etapo – paskolinto bolido kaprizai paėmė viršų, todėl sportininkas varžybų nebetęsė. Tačiau A. Vasiliauskas nežada pasiduoti – specialiu siuntimu atkeliauja naujas variklis, todėl būtinai išvysime lietuvį antrame ir trečiame šio čempionato etape.

Benediktas Čirba Top32 kovose susitiko su Rabih Al Awar. Lietuvos sportininkas neišvengė kovos randų – teko keisti vairo traukę. Priešininkui kliudžius blokus, chase’o pozicijoje važiavęs Benediktas niekaip negalėjo išvengti kontakto, tačiau kelialapį į Top16 iškovoti pavyko.

Čirba prieš R. Awar

Kitas Benedikto priešininkas – Nasser Al Harbali. Kova buvo itin aštri, drifteriai stengėsi iš visų jėgų, tačiau Salvadoro atstovas turėjo pripažinti lietuvio pergalę.

Top8 kova su Kuveito atstovu Ali Makhseed – liepsnojanti, tiesiogine to žodžio prasme! Užsidegus priešininko varikliui, B. Čirba be didelio vargo iškovojo kelialapį į Top4.

Iš už kampo atslenkant Top4 kovoms, jaudulys pamažu kilo. B. Čirba durimis į duris rėmėsi su Steve Baggsy Biagioni iš Didžosios Britanijos. Pastarasis, įveikęs savo tautietį Martin Richards, stojo į kovą su mūsų šalies sportininku. Tiek lead’o, tiek chase’o važiavimai buvo nepriekaištingi – teisėjų sprendimu, Benediktas pelnė kelialapį į finalą.

Kitoje lentelės pusėje taip pat virė aistros – neeiliniu pasirodymu stebinęs olandas Clint van Oort drifteriškai aiškinosi santykius su Ahmed Al Amri. Jam teko pripažinti, jog C. Oort – pranašesnis.

Finalinės kovos

Mažąjame finale kovojo Ahmed Al Amri ir Steve Baggsy Biagioni. Panaudojęs dvi 5 minučių pertraukėles A. Amri buvo diskvalifikuotas, todėl britui, net nespėjus sušildyti variklio kovai, atiteko pirmojo Omano Drifto Čempionato etapo trečioji vieta.

Benedikto Čirbos ir Clint’o van Oorto finalo kova buvo išties įspūdinga. Nuostabūs abiejų drifterių važiavimai sukėlė tikrą galvosūkį teisėjams ir čempionato žiūrovams. Kvapą gniaužiantis durų rėmimas, gilūs posūkiai, tirštos putos – tokio finalo laukė visi: nuo bilietus nusipirkusių iki prie namų ekranų sėdinčiųjų.

Po ilgo svarstymo ir teisėjų diskusijų pirmojo Omano Drifto Čempionato etapo nugalėtoju tapo Olandijos atstovas Clint van Oort. Benediktas Čirba – šio etapo vicečempionas.

Antras Omano Tarptautinio Drifto Čempionato etapas – jau vasario 10 – 11 dienomis. Trečias – vasario 17 -18.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Omano Drifto Čempionatas stebina netikėtumais

Kitas straipsnis

Benediktas Čirba #1

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos