Pavasarinė drifto fiesta nustebino visus

Kelerius metus iš eilės vykstanti drifto sezono atidarymo fiesta, šiemet susilaukė neįtikėtino dėmesio.

Kelerius metus iš eilės vykstanti drifto sezono atidarymo fiesta, šiemet susilaukė neįtikėtino dėmesio. Galima tik įsivaizduoti, koks bus visas ateinantis sezonas. Pasižiūrėti renginio žmonių atvyko tiek, kiek “Driftiškės” dar nėra mačiusios.

Sukėlėm didžiausią kamštį Kuršėnų istorijoje, eilės prie tualetų vertė raudonuoti, o bilietuotojai ir apsauga prašė jiems bent porą savaičių nebeskambint.

Facebook: Red Helmet

Dalyvių pasirengimas

Švieži dažai, nauji dizainai, blizgantys ratai, užgaląsti varikliai, nemiegotos naktys, bet plačios šypsenos. Būtent taip galima apibūdinti daugumos dalyvių pasiruošimą, visi po žiemos atsišviežinę, turi parodyti kažką įdomaus, naujo. Dalyvių buvo apie 150, norinčių turbūt dar tiek pat, tačiau Kuršėnų DRMC Autodrome sutalpinti visų norinčių tiesiog neįmanoma.

FOTO: S plus

Kaip visa tai atrodo

Tradiciškai Betsafe Drift Matsuri vyksta 12 valandų, nuo 11:00 iki 23:00 val. Pačioje pradžioje startas būna prie pat pirmojo posūkio, su trumpu įsibėgijiimu, kad dalyviai apsiprastų, šiemet pradžia po žiemos buvo gan sunki, vairuotojams užtruko nemažai laiko, kol jie prisijaukino trasą ir prisiminė tai, ką jau moka. Nukėlus startą prieš kalnelį atrodė, jog visi pasileido plaukus ir ėmė važiuoti kaip pridera, dideliais kampais daug gazo ir dūmų. Beabejo, buvo neišvengta ir keletos kontaktų, tačiau jų nebuvo tiek daug, kiek buvo galima tikėtis, galbūt jų buvo net mažiausiai iš visų prieš tai vykusių festivalių. Link renginio pabaigos pilotai jau gali statyti skersą gerokai anksčiau, trasoje vyksta šviesų šou ir paskutinių likusių jėgų išeikvojimas. Viską vainikuoja fejerverkai ir aplodismentai visiems, kurie tai išgyveno ir patyrė.

FOTO: Red Helmet

Renginio trūkumai

Šiaip renginys tikrai buvo pavykęs, smagus ir vyko tikras festivalis, tačiau visuomet yra kur tobulėti. Buvo netikėtas kiekis žiūrovų, tad pritrūko žiūrovams parkavimosi vietų, bei teko nemažai laiko praleisti eilėse. Trasoje panašu, kad irgi galima veiksmą šiek tiek geriau instruktuoti prieš renginį. Neskaitant šių kelių dalykų viskas pavyko puikiai ir buvo tikrai wow. Panašu, kad organizatorius žino ką reikia patobulinti ir tikimės, kad sekantis renginys bus dar geresnis ir didesnis.

Taigi, tūkstantis atsiprašymų – pamokos bus išmoktos, sprendimai jau rasti ir tokia paleva už trasos ribų nebesikartos. Palikim chaosą trasai!

Facebook: Red Helmet
FOTO: Dvam Keturi

Kaip sekėsi svečiams

Duane McKeever sakė, kad renginys yra smagus, toks kokio jis ir tikėjosi. Šiaurės Airijos drifteris gyrė mūsiškius pilotus, kad šie važiuoja gana stabiliai, tačiau kontaktų Duane išvengti nepavyko.

Lukas Skersas a.k.a. Bandana Street taip pat buvo patenkintas renginiu, tiesa paminėjo, kad kaip žiūrovui veiklos yra šiek tiek mažiau nei japoniškame matsuri. Japonijoje matsuri vyksta Ebisu komplekse, kur fiestos metu dalyviai gali važinėti po šešias trasas.

FOTO: Voxee MEDIA

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Sezono atidarymas Kuršėnuose

Kitas straipsnis

Matsurio nuotraukos - Dvam_Keturi, G Vision

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos