Sezono atidarymas Kuršėnuose

Drifto sezonas oficialiai atidarytas! Pirmasis šių metų “Betsafe Drift Matsuri” nusimato dar didesnis, nei bet kada, sulaukėme net daugumai žinomo svečio iš airijos Duane Mckeever. Renginyje sutikti galima ir visai nesenai iš japonijos Drift Matsuri grįžusį Luką Bandana Street.

Matsuri dalyviai

Sezono atidarymo renginyje išvysti galima apie 140 drifto automobilių. Kiekvienais metais renginio organizatorius sako, kad tai yra viskas, daugiau sutalpinti nėra įmanoma, tačiau matome, kad šiemet jo misija tapo dar sunkesnė. Organizatorius rengė atranką šiam renginiui, tačiau dalyvių kiekis visviena yra rekordinis.

Veiksmas trasoje

Fiestos metu neišvengiamai išvysime artimus porinius, traukinukus, “backwards entry” ir greičiausiai bus neapsieita be kontaktų. Veiksmas trasoje nusimato tikrai karštas, švieži, praėjusią naktį baigti rinkti bolidai, arba dar tik renkami bolidai degins padangas ir džiugins visus drifto fanus net 12 valandų!

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Auto sporto renginiai šiemet stebins naujovėmis

Kitas straipsnis

Pavasarinė drifto fiesta nustebino visus

Susiję straipsniai:
Dvam Keturi
Plačiau →

Šiandien – Drift Matsuri

Šiandien, balandžio 20 dieną, Kuršėnuose prasideda kasmetinis Drift Matsuri. Visą informaciją apie renginį rasite čia. Turite nuotraukų ar…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos