VietaDrifterisE1: BikerniekiE2: ParnuE3: KačerginėE4: TallinnE5: KuršėnaiE6: Witch KettleViso
1Donatas Macpreiksas10610100216
2Kevin Pesur738102183
3Valdas Vindžigelskis98671175
4Raivis Alkšārs56271129
5Ao Vaida82124.5107.5
6Edgars Kroģeris69024.2593.25
7Kristjan Salmre5622583
8Gediminas Levickas126476
9Rolands Berzins722074
10Jako Pino654069
11Silvestras Bieliauskas06565
12Simas Kvietkauskas6262
13Gediminas Ivanauskas56056
14Sandra Janušauskaitė02626
15Žydrūnas Vilčinskas24.524.5
16Janis Jurka303
17Ivo Cīrulis000
18Kęstutis Telmentas0000
Dėmesio – rezultatai neoficialūs

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos