BaDC – Baltijos Drifto Čempionatas 2022

VietaDrifterisŠalisE1: BikerniekaiE2: ParnuE3: KačerginėE4: TalinasE5: KuršėnaiE6: Raganų katilasViso
1Kevin PesurEstija73810210310488478
2Donatas MacpreiksasLietuva106101006024.558358.5
3Raivis AlkšārsLatvija56271826755333
4Gediminas LevickasLietuva641264586261.5321.5
5Valdas VindžigelskisLietuva986715624.563318.5
6Ao VaidaEstija82124.5635664290.5
7Nikolass BertansLatvija1009062252
8Edgars KroģerisLatvija6900566426215
9Kristjan SalmreEstija562257724.5184.5
10Rolands BērziņšLatvija72263137
11Sandra JanušauskaitėLietuva0266224.524.5137
12Jako PinoEstija65457126
13Janis JurkaLatvija56364123
14Andrius VasiliauskasLietuva8484
15Silvestras BieliauskasLietuva05524.25079.25
16Benediktas ČirbaLietuva6464
17Simonas VilčinskasLietuva6262
18Simas KvietkauskasLietuva6262
19Gediminas IvanauskasLietuva56056
20Indrė SenkutėLietuva54.554.5
21Kestutis TelementasLietuva0024.524.5
22Arturs FedinsLatvija000
23Ivo CīrulisLatvija00

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos