Virtualus Lietuvos Drifto Čempionatas

Ketvirtasis etapas – 2024 m. kovo 3 dieną Poznanėje.

Pirmame VLDČ etape nugalėjo Simas Valinskas!

Antrasis VLDČ etapas – A. Vilkelio pergalė!

VLDČ etape Lenkijoje laimi S. Valinskas, finale nugalėjęs E. Podolskį

#DrifterisE1 KačerginėE2 BikerniekiE3 BialystokE4 PoznanE5 KuršėnaiE6 TelšiaiViso
1Simas Valinskas10734103244
2Tomas Butomis757177223
3Armandas Bolevičius498638173
4Arminas Vilkelis2010718145
5Paulius Drusys354949133
6Gediminas Levickas491749115
7Nojus Stasiūnas491749115
8Ernestas Podolskis17086103
9Aleksas Kuršis86017103
10Armandas Bajoras335317103
11Giedrius Katinas335217102
12Lukas Bykovas17353385
13Paulius Šinkūnas3403367
14Arijus Kurkulis17173367
15Rokas Baublys17173367
16Rimantas Pumputis33171767
17Matas Gvidas Černeckis17331767
18Evaldas Virbickas0491766
19Ovidijus Šeškauskas4917066
20Paulius Balzaris006161
21Marius Vasiliauskas610061
22Oskaras Juodis061061
23Deividas Arūna17171751
24Paulius Petrauskas3301750
25Žygimantas Jukna3317050
26Augustinas Jankevičius3317050
27Ernestas Verbickas004949
28Arminas Zajančauskas1701734
29Edvinas Balčiūnas1701734
30Mantas Augustinas1701734
31Nojus Mikuckis0171734
32Mantas Bumbulis1717034
33Zydrunas Petkevicius003333
34Patrikas Eimantas003333
35Martynas Sidunovas003333
36Rafal Mikelionis033033
37Mindaugas Mickys033033
38Aivaras Česnavičius033033
39Domantas Sūdžius033033
40Dominykas Gaurilčikas033033
41Benas Kazimieraitis001717
42Paulius Jasevičius001717
43Dominykas Veršnickas001717
44Tomas Čėsna170017
45Orestas Juodis170017
46Donatas Mašiukaitis170017
47Elvinas Jaruševičius170017
48Andrius Sirtautas170017
49Rokas Letajevas017017
50Edvinas Labutis017017
51Vakaris Okulevičius017017
52Erikas Milevicius017017
53Kasparas Jucys017017
54Martynas Preidys0000
55Tomas Vaitėkūnas0000
56Eitvydas Korsakas0000
57Augustas Ražinskas0000
58Sarunas Dambrauskas0000
59Tomas Pažėra0000
60Vakaris Vizgirdas0000
61Donatas Beinarys0000
62Mindaugas Trinkūnas0000
63Tadas Tarasov0000
64Eimantas Šukys0000
65Imantas Majauskas0000
66Donatas Jankauskas0000
67Tomas Baranauskas0000
68Evaldas Mačionis0000
69Danielius Šidlauskas0000
70Rokas Grigaitis0000
71Paulius Karklelis0000
72Domantas Skučas0000
73Gustas Vitauskas0000
74Justas Mikalauskas0000
75Tautvydas Gedminas0000
76Nedas Zinkevičius0000
77Kajus Pranckevičius0000
78Arnedas kubeckas0000
79Rytis Klimašauskas0000
80Tadas Maskolaitis0000
81Airidas Danyla0000
82Orestas Mažeika0000
83Gerardas Ulinskas0000
Martynas Labrincas0000
Alfis Jurkunas0000
Gustas Valainis0000
Ignas Klimavičius0000
Edgaras Pokrovinas0000
Vilius Laukys0000
Aurimas Rutkauskas0000
Naglis Jakštas0000
Justas Tamošauskas0000
Arnoldas Klepackas0000

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos