BDC – Britų drifto čempionatas 2022

VietaDrifteris ir automobilisE1: TeesideE2: DriftlandE3: TeesideE4: Three sistersE5: BuxtonViso
1DYLAN GARVEY NISSAN S13405090
2ROBBIE BURGOYNE BMW 1-SERIES453277
3AURIMAS VAŠKELIS BMW E30502070
4TOMAS KIELY NISSAN S14224567
5DARREN MCNAMARA NISSAN PS13264066
6STEVEN MCCONNELL NISSAN S13323062
7MATTHEW DENHAM NISSAN S13302555
8STUART ADSLEY NISSAN S15292251
9STEFAN STEFANOV NISSAN S13232649
10MARTYN COWLEY NISSAN S14133548
11JAMIE STANTON BMW E36301343
12KRISTIANS BURKOVS PONTIAC TRANS-AM82937
13OLIVER BAKER BMW E3635035
14MARTIN WONNACOTT TOYOTA CHASER JZX10003131
15MACIEK BLAZEJEWSKI NISSAN S1462329
16TOM VAN BEEK MAZDA MX521728
17ARUNAS NARMONTAS BMW E4625025
18SAM NOLAN NISSAN S152424
19MARCUS CLARE NISSAN SKYLINE R322424
20OLLY SILCOCK NISSAN PS13101222
21LEE MCFADDEN NISSAN S1302121
22IAN RUTHERFORD NISSAN S1320020
23LUKE BARKER TOYOTA GT8601919
24MARK CHAPMAN BMW E301919
25CRAIG MACLEOD NISSAN S141111
26FIONN ROCHE NISSAN S1411011
27SCOTT CARTLEDGE NISSAN S1501010
28MYLES MOIR BMW E46 COMPACT99
29STEPHEN FITZGERALD NISSAN S1599
30MAX FLECKNEY TOYOTA COROLLA KE7099
31NATHAN CHIVERS NISSAN S1588
32NERIJUS VOLIUKEVICIUS NISSAN SKYLINE R3377
33MATHEW STEELE NISSAN PS13066
34CHRISSY NAILEN BMW E9200
35KARL “DANGO” FARRAR NISSAN S1300
36HAYDN CRUICKSHANK TOYOTA CHASER JZX10000
37JOSH MOORE BMW E3600
38ARCHIE HARMER BMW E3600
39DIARMUID CANAVAN NISSAN PS1300
40CALLUM MARSHALL NISSAN S1300
41CHRISTIAN CHISTIENSEN NISSAN S1400
42JON SMITH MAZDA MX500

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos