Elcha.eu

Taline geriausiai iš lietuvių pasirodė Sandra

Liepos 2 dieną Taline įvyko ketvirtasis Baltijos Drifto Čempionato etapas. Į Estijos sostinę atvyko 16 drifterių, o Lietuvos garbę bandė ginti Donatas Macpreikšas, Valdas Vindžigelskis, Gediminas Levickas, Silvestras Bieliauskas ir Sandra Janušauskaitė.

Elcha.eu nuotr.

Kvalifikacijoje nugalėjo Nikolass Bertans – 92,5 taško. Donatas (83 taškai) užėmė 4 vietą, Gediminas (81,5) – šeštą, Valdas (74,5) – dvyliktą, Sandra (65) – tryliktą, Silvestras (59) – penkioliktą.

Top 16

Pirmame varžybų etape iškrito visi Lietuvą atstovaujantys vyrai. Sandra įveikė techninių problemų turėjusį D. Macpreikšą.

Raivis Alkšars – V. Vindžigelskį (persimetime dėl kontakto su varžovu linko traukė).

Valdo Vindžigelskio vairo traukė po kontakto

Edvards Zodzins – S. Bilieliauską, Ao Vaida – G. Levicką.

Top 8

Top 8 S. Janušauskaitė susitiko su R. Alkšars – latvis buvo stipresnis ir pirmą kartą šiais metais Baltijos čempionate į Top 4 nepateko nei vienas lietuvis.

Finale nugalėjo ir antrą pergalę iš eilės iškovojo Kevin Pesur, antras liko N. Bertans, trečias – R. Alkšars.

Ketvirtasis Baltijos Drifto Čempionato etapas vyks liepos 22 – 23 dienomis Kuršėnuose.