Drift Arena

Drift Arena Cup naujienos

Drift Arena Cup organizatoriai dalinasi naujienos – Sunfull padangos drifto varžyboms 2024 sezone. Dalinės jų pateikta informacija.

Kviečiame pilotus sudalyvauti apklausoje, kurioje bus galima nuspręsti, kokių padangų išmatavimų nori pilotai: https://forms.gle/apFho4jsE21SARVf9

Lietuvos automobilių sporto federacija paskelbė preliminarų 2024 metų varžybų kalendorių. Nurodytos datos bei etapų skaičius gali keistis, priklausomai nuo organizatorių pateiktų paraiškų bei sporto komitetų priimtų galutinių sprendimų. Pirmasis šių metų renginys vyks Šiauliuose, kuriame bus naudojama visa Šiaulių Arenos infrastruktūra.

Varžybų kalendorių galite rasti renginių skiltyje.

Šiais metais taip pat keičiasi Drift Arena Cup formatas. Mes norime paįvairinti renginių vietas ir norime naudoti skirtingas arenas. Kol kas tiksliai negalime pasakyti, bet galimi miestai yra Vilnius, Marijampolė, Šiauliai, Panevėžys bei Klaipėda. Apie tai pranešime šiek tiek vėliau.

Visus metus pilotai galės padangas pirkti už specialią kainą iš mūsų tiekėjų. Padangos bus parduodamos su apribojimais pagal kiekį, tačiau pilotai galės pirkti padangas ne tik savo vardu, bet ir komandos arba rėmėjų vardu. Street lygos pilotai maksimaliai galės nusipirkti 40 padangų, 10 per mėnesį. Važiuojantys Arena Drift Cup’e maksimaliai galės nusipirkti apie 40-50 padangų, 20 per mėnesį. Už padangų tiekimą turime dėkoti InterCars. Renginių metu pilotams, kuriems pritrūks padangų, jas bus galima įsigyti vietoje.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Antrasis VLDČ etapas - A. Vilkelio pergalė!

Kitas straipsnis

Tuesday test

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos