Drift Masters

Ferropolyje laimėjo J. Shanahan, Andrius pateko tarp 4 geriausių! (įskaita po 5 etapų)

Rugpjūčio 18 – 20 dienomis Ferropolyje, Vokietija, vyksta penktasis Drift Masters European championship etapas, kuriame Lietuvos garbę gina Benediktas Čirba ir Andrius Vasiliauskas.

Pirmą kartą šioje trasoje sportininkai šėrė prieš tris metus. Tada laimėjo James Deane, Benas savo kovas baigė Top 8, o Andrius – Top 16.

Kvalifikacija, treniruotės ir poriniai iš 2019-ųjų:

Astralas Production video

Kvalifikacija

Gerai pasirodęs Iron Drift King varžybų kvalifikacijoje, bilietą į pagrindines varžybas gavo ir Nikolass Bertans iš Latvijos. Kvalifikacija prasideda ant šlapios dangos. Pirmasis iš 57 dalyvių startavęs, kaimynas pirmuoju bandymu surenka 57 taškus.

Drift Masters nuotr.

Pirmasis Andriaus važiavimas ant šlapios dangos – 65 taškai ir 8 vieta šiuo metu. Estas Oliver Randalu – 71 taškas.

Pirmasis Benedikto pasirodymas ant džiūstančio asfalto – 82 taškai ir 3 vieta.

Po pirmų 57 važiavimų Benas užima 10 vietą, Andrius – 34 vietą.

Antrasis Nik Nak važiavimas – 83 taškai ir šiuo metu latvis pakyla į 6 vietą.

Antruoju važiavimu A. Vasiliauskas savo rezultatą pasigerina 79 iki taškų ir pakyla į 19 vietą!

Antrasis Benedikto bandymas – 85 taškai ir 11 vieta šiuo metu.

Top 32

Top 32 pradžia – šeštadienį 18:00 val. Benediktas Čirba kovos su Jakub Przygonksi, o Andrius Vasiliauskas kovos su James Deane. Andrius su airiu šiemet jau važiavo – tai vyko pirmame etape Airijoje, Top 16 etape. Tada pergalę šventė airis.

Benedikto Čirbos Top 32 kova Jakub Przygonksi. Sugedus Kuba automobiliui, vilnietis be kovos patenka į Top 16, kur jo laukia P. Wiecek!

Andriaus kova su James. Po 1 OZ airis trenkiasi į sieną ir sudaužo S14.9867! Į Top 16 keliauja A. Vasiliauskas!

Top 16

Benedikto Čirbos nuotr.

P. Wiecek – B. Čirba. Pirmas važiavimas – gera lenko linija ir puikus greitis, tačiau Benas šalia. Pasikeitus vietomis chase važiavime lūžta Piotr diferencialas. Benas keliauja į Top 8!

D. Correia – A. Vasiliauskas. Pirmasis važiavimas neidealus iš abiejų vairuotojų, o antrame Andrius bėga. Ir patenka į Top 8!

Top 8

Benedikto Čirbos nuotr.

Benas – Pawel Korpulinski. Pirmas važiavimas – geras lead ir geras chase. Antrame važiavime Pawel užremia Beną ir patenka tarp keturių geriausių.

Jakub Krol – Andrius Vasiliauskas. Chase Andrius kiek klysta. Pasikeitus vietomis lenkas važiuoja pernelyg agresyviai ir stumdo lietuvį. Andrius patenka tarp keturių geriausių!

Top 4

Conor Shanahan – Pawel Korpulinski.

Jack Shanahan – Andrius Vasiliauskas. Puikus Jacko lead, Andrius atsilieka. Antras važiavimas gražus, tačiau į finalą patenka airis, o lietuvis dėl trečios vietos kovos su Jacko broliu.

Finalai

Kova dėl trečios vietos: Conor Shanahan – Andrius Vasiliauskas.

Conor Shanahan – Andrius Vasiliauskas. Geras airio leadas, o Andrius nebaigia važiavimo. Antrasis važiavimas įvyksta, tačiau trečia vieta atitenka Conor.

Drift Masters nuotr.

Finalas: Pawel Kurpulinski – Jack Shanahan. Lygių varžovų dvikova ir publika tikisi OMT arba lenko pergalės, tačiau teisėjai pergalę skiria J. Shanahan.

Drift Masters nuotr.

Čempionato įskaita: https://driftas.lt/dmec-2022/

Paskutinis, šeštasis čempionato etapas vyks rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Lodzėje, Lenkijoje. Motoarena dėl čempiono titulo kovos P. Wiecek ir broliai Shanahanai.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Astralas Production

2022 LDČ: PRO 4 etapas | Kulbilohu

Kitas straipsnis
LASF

Ketvirtame street etape laimėjo P. Bernikas (galutinė Top32 lentelė)

Susiję straipsniai:

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos