„Ignera“ rems I. Klimavičių

Įmonė „Ignera“, turinti daugiau nei penkerių metų patirtį remiant automobilių sportą, šiais metais žengia naują žingsnį šioje srityje – pradeda bendradarbiavimą su jaunais perspektyviais sportininkais. Taip įmonės vadovai tikisi įnešti savo indėlį į šio sporto populiarinimą ir galbūt puikius pasiekimus tiek šalyje, tiek ir užsienio lenktynių trasose.

„Ignera“ nuo šio sezono pasirašo bendradarbiavimo sutartį su dviem perspektyviais lenktynininkais – Justu Simaška ir Ignu Klimavičiumi.

„Nutarėme, kad norime paremti tuos, kurie žengia pirmuosius žingsnius automobilių sporte. Tai mūsų ilgalaikės strategijos dalis. Mes, kaip įmonė, neapsiribojame vienerių ar dvejų metų planais – žvelgiame į priekį. Mes žiūrime toli į ateitį, kitaip įmonė negalėtų vystytis. Lygiai taip pat nutarėme daryti ir remdami lenktynes. Bendradarbiaudami su jaunais lenktynininkais jiems padedame siekti ilgalaikių tikslų. Tai puikiai atspindi ir bendrą mūsų įmonės viziją,“ – sako „Igneros“ vadovas Mindaugas Isakas.

Siekiant puoselėti įmonės tikslus ir tvaresnį ryšį su darbuotojais, atsižvelgiant į jų pomėgius ir aistras, šiais metais pasirašyta sutartis ir su Ignu Klimavičiumi – jis ne tik perspektyvus drifto pilotas, bet ir įmonės pardavimų projektų vadovas. Jis puikiai atlieka savo darbą, o laisvalaikiu aktyviai dalyvauja drifto varžybose. Ignas teigia, kad šie metai jam ypatingi dėl pasirašytos bendradarbiavimo sutarties su įmone, kurioje dirba. Kartu tai ir 10-ojo, jubiliejinio jo komandos „Ride it out“, drifto sezono pradžios įprasminimas.

Pasirašydamas sutartį su įmone, Ignas Klimavičius dalinasi, kad jam svarbu dirbti įmonėje, kurios veikla ir vertybės atitinka jo asmeninius įsitikinimus.

Man automobilių sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl esu dėkingas, kad galiu dirbti su komanda, kuri ne tik supranta, bet ir palaiko mano aistrą

Ignas Klimavičius

„Igneros“ vadovas Mindaugas Isakas džiaugiasi, kad bendradarbiavimas su entuziastingais jaunuoliais – tai ne tik investicija į dabartį, bet ir į ateitį. Bendros pastangos su jaunais talentais ne tik praturtina įmonės veiklą, bet ir yra svarbus žingsnis į priekį, įgyvendinant įsipareigojimą prisidėti prie automobilių sporto kartos augimo.

„Kaip vadovas, kartu su kolektyvu vertinu galimybę kurti ilgalaikius ryšius su perspektyviais lenktynininkais ir esu įsitikinęs, kad tai taps ilgalaike partneryste. Per daugiau nei 25 metus įmonėje nuolat buvo prioritetas kurti tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais ir darbuotojais, grindžiamus abipusiu pasitikėjimu. Tai yra mūsų įmonės esmė, kuri kiekvieną dieną įkvepia ir skatina siekti aukščiausių rezultatų,“ – sako „Igneros“ vadovas Mindaugas Isakas.

Įmonė „Ignera“ planuoja ir toliau skatinti jaunimo dalyvavimą automobilių sporte, plėtoti jaunų talentų galimybes ir kartu kurti stiprią automobilių sporto bendruomenę, kuri būtų pilna aistros, talento ir sėkmės.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Tuesday Copywriter test post

Kitas straipsnis

Šį šeštadienį - antrasis driftas.lt gimtadienis

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos