Informacija apie Kėdainių aerodromo atidarymą

Šių metų pradžioje gimusi iniciatyva išgelbėti Kėdainių pašonėje esantį aerodromą netrukus įgavo didesnį pagreitį. Automobilių sporto gerbėjai suskubo paremti iniciatorių idėją ir troškimus Kėdainių aerodromą paversti erdve, kurioje galėtų lankytis ir treniruotis bet kuris vairuotojas.

Operatyviai susivienijusiems bendraminčiams pavyko realizuoti pirmąjį savo tikslą – surinkti reikalingą kiekį lėšų, jog galėtų išsinuomoti Kėdainių aerodromo teritoriją ir ją naudoti savo reikmėms, o dabar atėjo metas šiuo pasiekimu pasimėgauti.

Pirmasis renginys – balandžio pabaigoje

Pastarosios savaitės iniciatyvos autoriui Pauliui Petraičiui ir jį palaikantiems bendraminčiams buvo kaip niekada intensyvios. Jie Kėdainių aerodromo teritorijoje praleido tvarkydami aplinką, duobėtą važiuojamąją dalį, kuria galėtų važiuoti į trasos atidarymo renginį atvykę automobiliai. 

Balandžio 27-osios popietę organizuojamas renginys bus skirtas ne tik pasižvalgymui po Kėdainių aerodromą. Renginio metu vienu metu vyks išskirtinių automobilių paroda, į kurią tikimasi sutalpinti iki net 200 skirtingų ir stilingų egzempliorių, bei drifto varžyboms paruoštų automobilių važiavimai.

Renginio organizatoriai taip pat siūlys išbandyti „Drift Taxi“ paslaugą, kuri leidžia atsisėsti į drifto varžyboms paruošto bolido keleivio vietą ir savo kailiu pajusti ką reiškia dideliu greičiu slysti šonu.

Surinktas lėšas skirs trasos tvarkymui

Iniciatyvos autorius ir renginio organizatorius P. Petraitis tvirtina, jog balandžio 27-ąją įvyksiančio renginio pagrindinis tikslas – surinkti papildomų lėšų, kurias būtų galima skirti Kėdainių aerodromo dangos atnaujinimui.

„Visus surinktus pinigus investuosime į naują asfalto dangą. Jau turime surinkę 50 000 eurų. Suradome investuotoją, tačiau norisi surinkti kuo daugiau, jog nereikėtų ieškoti vėliau“, – sakė. P. Petraitis.

„Iškart po atidarymo norime išasfaltuoti naują trasą. Asfaltavimo darbai turėtų būti atlikti per savaitę, tačiau dabar svarbiausia yra surinkti visas tam reikalingas lėšas“, – tęsė pašnekovas.

Kėdainių aerodromo atidarymo renginio programa:

Kada? Balandžio 27

Kelintą valandą? Nuo 10:00 iki 18:00

Kiek kainuoja bilietai? Žiūrovams – 5 eurai. Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas

„Drift Taxi“ bilietas – 40 eurų

Norintiems dalyvauti „Show Off“ automobilių parodoje – dalyvio mokestis 10 eurų. Registracijos formą reikia siųsti el.paštu.

Norintiems su savo automobiliu važiuoti trasoje reikia užpildyti registracijos formą.

Startinis mokestis – 50 eurų.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Dvam Keturi

Driftas Šiauliuose - media atstovų darbai (LASF, Lukiz.media, Dvam Keturi)

Kitas straipsnis
Dvam Keturi

Šiandien - Drift Matsuri

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos