Atnaujintas Lietuvos Drifto Čempionato tvarkaraštis

Drifto komitetas paskelbė atnaujintą Lietuvos Drifto Čempionato tvarkaraštį. PRO ir SEMI-PRO lygoms numatomi net penki etapai, o STREET’eriai varžysis net šešiuose.

Kačerginėje – ir Baltijos Čempionatas

PRO lyga savo kovas pradės gegužės 20-21 dienomis Kuršėnuose, Šiaulių DRMC trasoje.

Pirmojo LDČ etapo poriniai važiavimai

Antrasis etapas numatytas birželio 17-18 dienomis, Kačerginės Nemuno žiede. Praėjusiais metais jame nugalėjo Andrius Vasiliauskas. Šioje trasoje, pirmą kartą, bus surengtas ir Baltijos šalių etapas.

Antrojo LDČ etapo poriniai važiavimai

Liepos 23-24 dienomis veiksmas grįš į Kuršėnus. Šiaulių regione, antrus metus iš eilės, vyks ne tik Lietuvos, tačiau ir Baltijos Drifto Čempionato varžybos. Pernai nugalėtojas buvo Simas Kvietkauskas.

Lietuvos ir Baltijos Čempionato varžybos Kuršėnuose

Ketvirtasis Lietuvos Drifto Čempionato etapas vyks Estijoje, Kulbilohu Krossirada trasoje. Dūmai kils rugpjūčio 13 – 14 dienomis.

Penktojo, paskutinio, PRO lygos etapo kovos vyks Rygoje, Bikerniekuose. Šįkart drifteriai paskutines jėgas atiduos Raganų Katilo konfigūracijoje. 2021-aisiais čia nenugalimas buvo Valdas Vindžigelskis.

Lietuvos ir Baltijos Čempionato varžybos Rygoje

SEMI-PRO keliaus į Lenkiją

SEMI-PRO lyga savo kovas pradės kiek anksčiau – gegužės 13-15 dienomis, Druskininkuose. Birželio 17-18, kartu su PRO lygos pilotais, sportininkai dalinsis trasą Kačerginėje.

Liepos 2-3 dienomis suplanuota išvyka šerti į Alytų, o rugpjūčio 12-13 veiksmas vyks Kuršėnuose. Paskutinis SEMI-PRO etapas turėtų įvykti rugsėjo 17-18 dienomis, Balstogėje (Białystok), Lenkijoje.

Alfonso Rakausko nuotr.

STREET’as aplankys šešis Lietuvos miestus

Planuojama, jog STREET’eriai sezoną atidarys gegužės 13-15 dienomis, Druskininkuose, o birželio 11-12 padangas degins Marijampolėje.

Liepos 2-3 dienomis, kartu su SEMI-PRO atstovais, drifteriai trasą dalinsis Alytuje, o po trijų savaičių, liepos 22-24 – išvysime varžybas Kuršėnuose.

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį varžybos atkeliaus į Klaipėdą, o šeštasis ir galutinis STREET lygos etapas įvyks Molėtuose rugsėjo 17-18 dienomis.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Lietuvos drifte - nauja taškų skaičiavimo sistema

Kitas straipsnis
DIRMEIKY nuotr

Drift Matsuri įvyko - naujausi video čia!

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos