OIDC finalas, lietuvių klaidos ir didelė intriga

Omano drift čempionate jau prasideda finalas. Ketvirtojo etapo kovos bus itin įdomios, net šeši dalyviai pretenduoja į čempionato titula. Kaip seksis lietuviams jums sekti padės driftas.lt komanda.

Treniruotės

Jos abiems lietuviams praėjo sklandžiai, be didesnių nuotykių, ir panašu, kad abu lietuvos atstovai yra pajėgūs pakovoti dėl prizinių vietų.

Top 32

B. Čirba – M. Kelly. Benedikto geras lead važiavimas, priešininkas prisidaro begalę klaidų chase. Pasikeitus vietomis M. Kelly labai prastas lead, tačiau lietuvis atidirba be sunkumų.

A. Vasiliauskas – R. Al Mabsali. Neblogas Andriaus lead važiavimas, oponentas nepaveja. Chase lietuvis atidirba puikiai, o R. Al Mabsali prastas lead važiavimas.

Po Top 32 etapo į nugalėtojo vietą pretenduoja tik Ali Maksheed, Benediktas Čirba, Ahmad Daham ir Nikolass Bertans. Jei Ali Maksheed praeina į Top 8, N. Bertans laimėti nebegali.

Top 16

B. Čirba – D. Migal. Pirmoje kovos dalyje Beno beveik idealus lead važiavimas, viena korekcija, tačiau D. Migal trasos pabaigoje trenkiasi į Čirbafighterį. Antrame važiavime Benediktas taip pat padaro kontaktą, važiuojam į OMT.

OMT Benediktas lead važiavime apsisuko. Antrame važiavime D. Migal suvažiuoja saugų lead ir patenka į Top 8. Benediktas nebekovoja dėl čempiono titulo.

A. Vasiliauskas – S. Baggsy. Andrius lead važiavime padaro nemažai klaidų, kabina sieną. S. Baggsy lead važiavime ant pasistatymo išskrenda iš trasos. Lietuvis praeina į Top 8.

Po Top 16 liko tik du pretendentai dėl čempiono titulo A. Maksheed ir A. Daham. Gaila, tačiau Benediktas Čirba savo kovą baigė, taip pat ir Nikolass Bertans.

Top 8

A. Vasiliauskas – H. Alhadidy. Andrius neatvažiuoja prie starto. H. Alhadidy gauna bye run, kurio metu jam išlūžta ratas.

N. Bertans – A. Daham. Nevisai švarus Ahmado lead važiavimas, o latvis padaro neblogą chase. Apsikeitus vietomis NikNak taip pat klysta ir važiuoja OMT.

OMT kovoje A. Daham kabina sieną, numontuoja padangą, tačiau užbaigia važiavimą. Nikolass chase važiavime prisidaro klaidų, didžiąją važiavimo dalį pravažiuoja vidinėje trasos dalyje. Antroje kovos dalyje A. Daham padaro kontaktą, o NikNak suvažiuoja gerą lead važiavimą.

A. Maksheed – E. Krogeris. Latvijos sportininkas chase važiavime šiek tiek atsilieka, apsikeitus vietom E. Krogeris demonstruoja gerą lead važiavimą, ko pasekoje A. Maksheed nutrina duris.

Po inirtingų Top 8 kovų Ali Maksheed tampa 2023 metų OIDC čempionu.

Top 4

N. Alharbali – H. Alhadidy. Pirmame važiavime N. Alharbali padaro keletą klaidų chase važiavime, o H. Alhadidy padaro neblogą lead. Apsikeitus vietomis H. Alhadidy nepaveja priešininko, ko pasekoje pameta priekį ir išsitiesina. Toliau keliauja N. Alharbali.

N. Bertans – A. Maksheed. Latvis chase važiavime kontaktuoja tiesiai į ratą, pirmas važiavimas baigiasi pasistatyme. Antram važiavimui Nikolass nepasirodo prie starto.

Po Top 4 paaiškėja, kad Benediktas Čirba bendroje įskaitoje užima antrą vietą!

Kova dėl trečios vietos

N. Bertans – H. Alhadidy. Nikolass gauna bye run, priešininkas nepasirodo prie starto linijos.

Finalas

A. Maksheed – N. Alharbali. Pirmame važiavime A. Maksheed numontuoja padangą nuo rato, tačiau net ir su numontuota padanga suvažiuoja lead važiavimą, o N. Alharbali atlieka pakankamai gerą chase važiavimą turint galvoje, kad lead važiavo su trimis padangomis.

Pagal OIDC reglamenta yra leidžiama pasikeisti numontuotą ratą. Vairuotojams susikeitus vietomis N. Alharbali suvažiuoja gerą lead važiavimą, A. Maksheed nepaveja. N. Alharbali laimi finalinį roundą.

Bendra įskaita

Ant pirmojo podiumo laiptelio užlipo Ali Maksheed, antrasis podiumo laiptelis atiteko lietuviui Benediktui Čirbai, kova dėl pirmos vietos tęsėsi iki pat finalinio etapo. Trečią podiumo laiptelį užėmė Nasser Alharbali, kuris sezono eigoje parodė tikrai nemažą progresą.

Ketvirta vieta atiteko latviui Nikolass Bertans, kuris visą sezoną kovojo su variklio problemomis, tačiau nuo N. Alharbali atsiliko tik vienu tašku. Na ir penketuką uždarė Ahmad Daham. Visus bendros įskaitos rezulatus rasite čia.

Ups.
Tik registruoti vartotojai mato šį turinį. Registruokis ir žiūrėk!

Andriaus Vasiliausko profilis

Benedikto Čirbos profilis

Čempionato rezultatai

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Paskutinio OIDC etapo kvalifikacija

Kitas straipsnis

Driftas.lt gimtadienis - Drift Happens kelionės ir media darbo užkulisiai

Susiję straipsniai:
Plačiau →

James Deane triumfas Omane

Šiandien, Vasario 9 diena, prasideda Oman 1 etapo poriniai važiavimai. Juose išvysime ir daugeliui gerai pažįstamą Benediktą Čirbą,…
Plačiau →

Omano kvalifikacija

Įvyko pirmojo Omano etapo kvalifikacija – plačiau apie ją skaitykite čia.
Plačiau →

Paskutinio OIDC etapo kvalifikacija

Paskutiniame Omano drifto čempionato etape bus labai karšta ir įdomu. Dėl podiumo bendroje įskaitoje kovoja mažiausiai penki dalyviai, juos skiria visai nedaug taškų, nutikti gali bet kas, tad labai svarbu net ir iš kvalifikacijos surinkti maksimalų taškų kiekį.

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos