Vengrijoje ant apdovanojimų pakylos skambėjo Lietuvos himnas

Šį savaitgalį Vengrijoje, Mariapocs trasoje, įvyko ketvirtasis Drift Kings čempionato etapas, kuriame Lietuvos garbę gynė penkti mūsų šalies drifteriai.

Visi lietuviai sėkmingai įveikė kvalifikacijos barjerą ir pateko į atkrintamąsias kovas. Čia geriausiai sekėsi Gediminui Levickui ir Silvestrui Bieliauskui – Drift Happens komandos nariai užėmė atitinkamai šeštąją ir septintąją vietas. G. Levickas po OMT kovos turėjo pripažinti čempionato lyderio Giorgos Christoforou pranašumą.

PRO2 lygoje (lietuviškasis semi-pro) į Top 8 pateko Aurimas Janeika ir Deimantė Radzevičiūtė.

Tuo tarpu Drift Queen (moterų kategorijoje) finale susitiko Drift Happens komandos atstovės Deimantė Radzevičiūtė ir Sandra Janušauskaitė – čia savo pranašumą Deimantė.

Drift Kings čempionato įskaitoje Gediminas Levickas pakilo į antrą vietą ir toliau kovoja dėl čempiono titulo. Tuo tarpu Sandra Janušauskaitė vos devyniais taškais atsilieka nuo ketvirtos vietos.

Drift Queen kategorijoje užtikrintai pirmauja S. Janušauskaitė, o D. Radzevičiūtė pakilo į penktą vietą. Čempionate yra skelbiama vasaros pertrauka, o penktasis, priešpaskutinis, čempionato etapas vyks pirmąjį spalio savaitgalį Graikijoje, Serres trasoje.

Čempionato įskaita.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Astralas Production

Kuršėnuose dominavo latviai

Kitas straipsnis

Ežerų krašte nugalėjo A. Maciulevičius!

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos