Formula Drift

Aasbo tapo šių metų FD čempionu!

Irwindale trasoje Kalifornijoje finišavo šių metų Formula Drift čempionatas. Paskutinėje kvalifikacijoje nugalėjo Fredric Aasbo ir iki 11 taškų sumažino savo atsilikimą nuo čempionato lyderio Matt Field.

Daugiau apie kvalifikaciją galite skaityti čia.

Formula Drift
Formula Drift

Top 32

Pirmame porinių etape Aasbo nugalėjo Dan Burkett, o Field – Joao Barion. Aurimas Bakčis Top 32 susitiko su Ryan Litteral. Kaunietis suvažiavo gerą lead, tuo tarpu Ryan labai stipriai atsiliko. Susikeitus vietomis Aurimas atliko saugų chase ir pelnytai pateko į Top 16.

Formula Drift
Formula Drift

Top 16

Tarp Top 32 ir Top 16 palijo ir čia prasidėjo drama – Fredric ir Aurimo varžovai susipažinimo su trasa važiavimuose turėjo kontaktų su blokais bei nespėjo susitvarkyti savo automobilių. Tai lėmė, jog minėti sportininkai susitiks Top 8.

Antrame porinių etape M. Field susitiko su Adam LZ. Lead važiavime Matt neįvertino, jog danga arčiau sienos yra šlapesnė, apsisuko bei trenkėsi į sieną taip sudaužydamas ne tik Chevrolete, bet ir savo viltis iškovoti FD titulą.

Top 8

Ketvirtfinalis padovanojo ne vieną puikią kovą, o mums labiausiai įstrigo Aurimo ir Fredric kova. Leade norvegas buvo arti sienos, tačiau nepasiėmė paskutinio clipo, kai tuo tarpu A. Bakčis buvo arti savo varžovo, tačiau turėjo nedidelę korekciją prie TG ir kiek sugadino savo liniją.

Pasikeitus vietomis lietuvis atlieka gerą lead, tačiau nėra taip arti sienos kaip norvegas bei turi mažą korekciją prie TG. Aasbo chase nėra taip arti kaip lietuvis. Teisėjų nuomonės išsiskiria – 2:1 santykiu atitenka Fredric.

Finalai

Formula Drift
Formula Drift

Finale susitinka F. Aasbo ir Ryan Tuerck – norvegas vėl įrodo savo pranašumą ir lipa ant aukščiausio podiumo laiptelio. Dėl geresnės kvalifikacijos trečia vieta atiteko Jeff Jones.

Metinė įskaita

Čempiono titulą apgina Fredric Aasbo (647 takai), antra vieta vėl atitenka Matt Field (610), trečia – Ryan Tuerck (573). Pernai buvęs tarp trijų geriausių, šiemet Aurimas Bakčis per aštuonis etapus surenka 453 ir lieka devintas.

Detali čempionato įskaita.

Formula Drift
Formula Drift
Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Formula Drift

Paskutinėje FD kvalifikacijoje nugalėjo Aasbo

Kitas straipsnis
Dvam_Keturi Media

Butomis ruošia naują bolidą

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos