Drift Arena

„Arena Drift CUP” finalas – jau šį sekmadienį

Jau šį sekmadienį paaiškės, kas perims „Arena Drift CUP” taurę. Marijampolėje esančioje drifto arenoje vyks ketvirtasis renginių serijos etapas – paskutinės taškų dalybos. Organizatoriai laukia gausaus būrio pilotų ir žada daug kvapą gniaužiančių vaizdų žiūrovams.

Drift Arena
Drift Arena

Visą sekmadienį Marijampolėje griaudės galingų šonaslydžio bolidų varikliai, nes čia pilotai varžysis jau paskutiniame, finaliniame taurės etape. Tad drifteriams teks atiduoti visas jėgas, norint pasiekti pergalę. Pagal „Limited Tyre“ taisyklę čia varžysis pilotai iš STREET, Semi-Pro ir Pro lygos. Pilotų laukia ne tik drifto trasa, bet ir naujas  „360 Spin Challenge“ iššūkis.

Drift Arena
Drift Arena

Šiuo metu po trijų etapų komandų įskaitos lentelės pirmoje vietoje yra „Motorsport Ukmergė“ komanda, iš viso turinti 466 taškus komanda. Antroje – „Elephant Drift Team“ komanda su 402,75 taškais, trečioje –„Aros Drift Team“ komanda, turinti 316,5 taškų.

Drift Arena
Drift Arena

Varžybų organizatoriai primena, kad visi užsiregistravę dalyviai į areną kviečiami atvykti jiems paskirtu laiku. Taip siekiama išvengti papildomų spūsčių ir chaoso. Kiekvienas pilotas taip pat gaus jam skirtą stovėjimo vietą. „Abi šios taisyklės arenoje pradėtos taikyti šį sezoną ir baigiantis jam galime pasakyti, kad tai labai pasiteisino. Nebėra kamščių, nereikalingų kivirčų, laukimo eilių įvažiuojant į teritoriją. Labai pasiteisino ir tai, kad kiekvienas pilotas turi savo stovėjimo vietą. Tai patogu tiek jo komandai, tiek žiūrovams, kurie visada žino, kur galima rasti savo favoritą“, – sako varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

Drift Arena
Drift Arena

Varžybų organizatoriai primena, kad dalyviams ir žiūrovams numatytos skirtingos patekimo į areną vietos. „Nepriklausomai nuo to, atvyksite automobiliu, viešuoju transportu, ar pėsčiomis, žiūrovams patekimas į teritoriją veda tuo pačiu maršrutu. Įvažiavimas į teritoriją yra mokamas, tačiau mokestis netaikomas į teritoriją atvykstant pėsčiomis”, – sako Kastytis Alekna.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Drift Arena

Surinkus paskutinius taškus, paaiškės, kas perims „Arena Drift CUP“ taurę

Kitas straipsnis
Drift Arena

„Arena Drift CUP” finale pergalę iškovojo A. Maciulevičius

Susiję straipsniai:
Drift Arena
Plačiau →

Drift Arena Cup naujienos

Drift Arena Cup organizatoriai dalinasi naujienos – Sunfull padangos drifto varžyboms 2024 sezone. Dalinės jų pateikta informacija. Kviečiame…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos