Drift Arena

„Arena Drift CUP” finale pergalę iškovojo A. Maciulevičius

Sekmadienį Marijampolėje buvo tikrai karšta. Čia pilotai varžėsi ilgai lauktame „Arena Drift CUP” taurės finale. Pergalę šventė visuose keturiuose taurės etapuose važiavęs Aivaras Maciulevičius su BMW Coupe bolidu. Antroji vieta atiteko jauniausiam varžybų pilotui – Gustui Valainiui.

Drift Arena
Drift Arena

Paskutiniame taurės etape dalyvavo beveik 40 drifto pilotų iš STREET, Semi-Pro ir Pro lygų. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė Vilius Laukys iš „Elephant Drift Team“ komandos, antrasis – Igor Martynov iš komandos „BMWFAN“, trečioje vietoje – „IRT- OlyBet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė Aivaras Maciulevičius ir jauniausias varžybų dalyvis – Gustas Valainis, šį kartą sėdęs į naują bolidą.

Drift Arena
Drift Arena

Suskaičiavus visus rezultatus, „Arena Drift CUP“ finale pergalę iškovojo ir taurę perėmė Aivaras Maciulevičius, pergalę šventęs ir antrajame etape birželio mėnesį. Šį kartą antroje vietoje – Gustas Valainis iš „Aros Drift Team” komandos, trečioje – „Motorsport Ukmergė“ komandos pilotas Karolis Kolosovas. Visi ant pakylos žengę pilotai varžybose vairavo BMW bolidus.

Drift Arena
Drift Arena

Puikių vaizdų pilotai žiūrovams pademonstravo ir organizatorių paruoštame „360 Spin Challenge“ iššūkyje. Rungtis prasidėjo važiuojant tiesiai, tuomet pilotai turėjo bolidus apsukti 360 laipsnių kampų ir baigti rungtį važiuojant tiesiai. Netikėtai nulijęs lietus pakišo koją pilotams, tad ne visiems pavyko išpildyti iššūkį tiksliai. Tačiau tiksliausiai ir gražiausiai tai atliko Kęstutis Petronis.

Drift Arena
Drift Arena

„Tai buvo tikrai puikus renginių serijos užbaigimas – įspūdingas finalas, kuriame netrūko gerų emocijų pilotams ir išskirtinių vaizdų žiūrovams. Iš viso šiemet taurėje sudalyvavo  beveik 100 pilotų.

Šiemet renginiuose pritaikėme daug naujovių, kurios įnešė daugiau tvarkos, tad renginiuose mažiau chaoso ir tai labai prisideda prie geresnės atmosferos. „Marijampolės drift arena“ kasmet tampa vis labiau mėgstama drifto bendruomenės, renginiai čia sulaukia vis daugiau susidomėjimo, tad mums, organizatoriams, kyla dar daugiau atsakomybės tobulėti. Jau svarstome apie tai, ką naujo ir įdomaus pasiūlysime kitą sezoną. Pažadame, kad bus karšta“, – sako varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

1 comment
Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Drift Arena

„Arena Drift CUP” finalas – jau šį sekmadienį

Kitas straipsnis
Drifto Sexpertai

Gotsuris - pirmosios galerijos

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos