Drifto karaliene tapo I. Senkutė, „Arena Drift CUP“ nugalėjo A. Maciulevičius

Sekmadienį Marijampolėje svilo padangos ir gaudė galingų bolidų varikliai. Čia vyko netgi du drifto renginiai – pilotai susikovė antrajame „Arena Drift CUP“ taurės etape, o moterys varžėsi pirmą kartą Lietuvoje surengtose drifto taurėje moterims – „Baltic Sea Drift Queen CUP“. Lietuvos drifto karaliene tapo Indrė Senkutė, o „Arena Drift CUP“ antrame etape geriausiu pilotu pripažintas Aivaras Maciulevičius.

„Arena Drift CUP“ trasoje pasirodė iš viso 38 pilotai iš Street, Semi-Pro ir Pro lygų. Čia pergalę šventė „IRT-Olybet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius, vairavęs BMW markės bolidą. A.Maciulevičius pasirodė geriausiai ir kvalifikacijoje. Antroje vietoje kvalifikacijoje liko Karolis Kolosovas iš komandos „Motosport Ukmergė“, trečioji – vienintelė varžybose dalyvavusi moteris Indrė Senkutė iš „BMWFAN“ komandos, vėliau geriausiai pasirodžiusi ir moterų varžybose.

Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė A. Maciulevičius ir Raivis Rugelis iš Latvijos, atstovavęs „BnD Drift Team“ komandą. Suskaičiavus visus rezultatus, antrajame „Arena Drift CUP“ etape pergalę šventė A. Maciulevičius. Galutiniuose rezultatuose antras liko BMW e36 330i vairavęs R. Rugelis. Trečias pagal galutinius rezultatus – Simas Kvietkauskas. Šie trys geriausi pilotai ir pasidalijo 500 eurų prizą, skirtą šio etapo geriausiems. Kituose etapuose pasirodę pilotai taip pat varžysis dėl piniginio prizo. Šiemet bendras „Arena Drift CUP“ prizinis fondas siekia 2000 eurų.

Moterų varžybose geriausiai pasirodė lietuvės

Deimantės Radzevičiūtės nuotr.

Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukė ir išskirtinis renginys – drifto varžyboms moterims – „Baltic Sea Drift Queen CUP“, kurios Lietuvoje vyko pirmą kartą. Čia geriausiai pasirodė pilotės iš Lietuvos. Trasoje varžėsi 6 stiprios pilotės. Po įnirtingų kovų Lietuvos drifto karalienės titulas atiteko I. Senkutei, kuri varžybose pasirodė su jos pačios kurtu BMW e82 #WolfFighter, kuris paruoštas ERA Customs dirbtuvėse. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė ji ir „Drift Happens” komandos narė Deimantė Radzevičiūtė, kuri liko antroji galutinių rezultatų lentelėje. Trečioji vieta atiteko Sandrai Janušauskaitei, kuri taip pat atstovavo „Drift Happens” komandą, o trasoje pasirodė su BMW e36 bolidu.

Ketvirtą drifto sezoną pradedanti Ketija Birzule iš Latvijos liko ketvirtoje vietoje, penktoje vietoje jos kraštietė Sabine Andriksone. Šeštą vietą užėmė Tamara Rutkovka.

Kaip sakė varžybų organizatorius Kastytis Alekna, nors vieną dieną rengti du renginius buvo tikras iššūkis, rezultatas nudžiugino tiek pilotus, tiek žiūrovus. Jis neslėpė, kad sudėtingos oro sąlygos kiek apsunkino ir renginio organizavimą. „Kelis kartus lijo, todėl vis keitėsi dangos paviršius, tad labai sudėtinga prognozuoti sukibimą. Tokios sąlygos pakišo koją keliems dalyviams – trasoje dužo keli bolidai.

Tačiau tai vis tiek buvo gerų emocijų ir puikių vaizdų kupinas drifto sekmadienis. Abu renginiai vyko sklandžiai, pavyko išvengti sudėtingų susidūrimų, tad žiūrovai mėgavosi puikiais vaizdais trasoje, o pilotai – geriausiomis emocijomis ir adrenalinu. Džiaugiamės, kad drifto renginiai Marijampolėje pritraukia vis daugiau žiūrovų, taip pat ir tuo, kad į juos dalyvauti atvyksta pilotai iš kaimyninių šalių. Be to, esu tikras, kad drifto varžybos moterims Lietuvoje taps kasmetine tradicija“, – sakė K. Alekna.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

T. Danielius antrame street etape iškovojo savo pirmąjį podiumą!

Kitas straipsnis

Kuršėnuose nugalėjo S. Kvietkauskas!

Susiję straipsniai:
Drift Arena
Plačiau →

Drift Arena Cup naujienos

Drift Arena Cup organizatoriai dalinasi naujienos – Sunfull padangos drifto varžyboms 2024 sezone. Dalinės jų pateikta informacija. Kviečiame…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos